Prabanga, Paryžiaus stilius ir intrigos komedijoje „Madam“

Kino teatruose rodoma sąmojinga, rafinuota komedija „Madam“. Ryškūs personažai, kuriuos suvaidino visame pasaulyje žinomi aktoriai Toni Collette ir Harvey‘is Keitelis, o taip pat išraiškinga ispanų aktorė Rossi de Palma puošnioje ir elegancija dvelkiančioje aplinkoje Paryžiuje – didelis malonumas tiek kino gurmanų akims, tiek ir plačiai moteriškai publikai.

Filme pasakojama šiuolaikinė Pelenės istorija – apie kambarinę, kuri visiškai netikėtai ir ne savo noru tampa elito dama. Marija, savo šeimininkės prašymu vienam vakarui apsirengia kaip turtinga aristokratė ir… ją įsimyli kilmingas britų meno ekspertas. Madam Ana ir jos vyras Bobas anaiptol nesidžiaugia tokiu įvykių posūkiu ir sekioja Mariją bei jos naują meilę po visą Paryžių. Ana, kurios pačios vedybinis gyvenimas jau yra išsikvėpęs, nusiteikusi bet kokiomis priemonėmis nutraukti šį romaną.

Komedijoje labai aiškiai parodomas charakterių ekscentriškumas. Anos gyvenimas – tai glamūras, jos darbas – rengti vakarėlius, megzti naudingas pažintis, numatyti visus galimus įvykius ir kiekvieną žmogų permatyti geriau, nei jis pats save. O Marija – charizmatiška ir gero būdo moteris, mokanti mėgautis kiekviena savo moteriškos laimės minute.

Komedijoje „Madam“ daug intriguojančių ir šmaikščių situacijų, o taip pat žodžių žaismo, pasižyminčio brandumu ir minties gilumu. Trumpai tariant – tai klasiška prancūzų komedija, kuri jau kino teatruose!