Svajingai užburiantis filmas „Meilė angelų mieste“ – netrukus jau kinuose

Nuo penktadienio kino teatrai jus pakvies atiduoti duoklę širdies reikalams ir pasižiūrėti romantišką, kalifornietiškai šiltą filmą „Meilė angelų mieste“. Meilė – svarbiausias filmo leitmotyvas, jame kiekvienas galės bent akimirką pamąstyti ir apie savo jausmus

Veiksmas vyksta svajonių mieste – Los Andžele, kuriame kasmet milijonai jaunų, gražių ir talentingų atvyksta įgyvendinti savo svajonių. Čia visi savi, vietiniai, bet ir visi svetimi. Du atsitiktinai susitikę jaunuoliai išgyvena jaudulio kupinas akimirkas, nors romantiką abu įsivaizduoja savaip. Jų pasimatymai – lyg žaidimas, pilnas siurprizų ir paslapčių, o pabaiga – nenuspėjama. Juk jie net vardo vienas kito nežino!

Nuostabūs Kalifornijos peizažai, vandenyno pakrantė ir Beverly Hillsas su Holivudo kalvomis filme sukuria tobulą atmosferą, kamerai žvalgantis tiek nuo žemės, įprastai, tiek iš aukštai, skrydžio oro balionu metu. Sužinosime, kaip jaučiasi čia atvykusieji gyventi, taip pat – instrukcijas, kaip užkariauti merginos širdį ir kaip pavogti jachtą vienam romantiškam pasiplaukiojimui. O du gražūs, jaunatviški ir šmaikštūs personažai, kuriuos įkūnija aktoriai Natalija Rudova bei Mikaelis Aramianjas – rodos, gimę laimės kūdikiais.

N. Rudovą žiūrovai pamena iš TV serialo „Rožių karas“ (Татьянин день), kuris TV3 eteryje pasiekė didžiausio žiūrimumo rekordus, o taip pat iš filmų „Mafija“, „Vyrai prieš moteris“, „Ką išdarinėja vyrai 2“.

Filme “Meilė angelų mieste” ausį džiugina puikus garso takelis, su tituline atlikėjos Maya’os daina “Aš tikiu meile”. Žiūrėkite Maya dainos klipą Youtube kanale:

 

Romantinė komedija, užburianti viliojančiais vaizdais ir aktorių šypsenomis, „Meilė angelų mieste“, jau nuo rugsėjo 29 dienos kinuose.