„C‘est la vie!“ – toks tas gyvenimas, sako „Neliečiamųjų“ režisieriai Nakache ir Toledano

Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose – nauja puikaus režisierių, filmo „Neliečiamieji“ kūrėjų, dueto Olivier Nakache ir Erico Toledano komedija „C‘est la vie!“ Žiūrovui gurmaniškai atskleidžiami įvykiai, nutinkantys magiškos vestuvių šventės metu, nuo pat pasiruošimo iki pabaigos.

Filmo veiksmas vyksta XVII a. pilyje, o visi padavėjai yra priversti vilkėti nepatogius valeto kostiumus ir to laikotarpio baltus perukus. Istorija vystosi žvelgiant iš patyrusio ir jau pagyvenusio vestuvių planavimo veterano pusės, kurio darbas – tai kasdieninė kova už būvį ir maksimalios pastangos puikiai įgyvendinti švenčių užsakymus. Tačiau jam tenka turėti reikalų su nedraugišku, reikliu jaunikiu, kuris kišasi į kiekvieną smulkmeną, taip pat su pasipūtusiu, ekscentrišku vestuvių dainininku, įsivaizduojančiu, kad jis yra Prancūzijos Džeimsas Braunas ir nekultūringu senamadišku fotografu, kurį nervina kiekvienas, fotografuojantis savo išmaniuoju telefonu. Galų gale jis priverstas stebėti, kaip jo širdies draugė ir verslo partnerė atvirai flirtuoja su dvigubai jaunesniu padavėju! Ir jei galvojate, kad viskas vyksta taip, kaip suplanuota – galvokite iš naujo!

Gyvename „pasidaryk-pats“ ir „pagūglinsiu“ visuomenėje, kur ekspertiškumas yra nustumtas į antrą planą, o profesionalai turi su tuo susitaikyti arba tyliai ir ramiai numirti. Sveikas humoras ir vestuvės prancūzišku stiliumi – taip galima apibūdinti tai, ką autoriai sudėjo į šią nuostabiai subtilią, jautrią ir pozityviomis emocijomis trykštančią komediją.

Puikus aktorių kastingas, su vienu iš visų laikų geriausių Prancūzijos aktorių Jeanu-Pierre‘u Bacri pagrindiniame vaidmenyje. Nauja įspūdinga Nakache ir Toledano komedija „C‘est la vie!“ kinuose nuo spalio 13 dienos.