Animacinė komedija „Monstrų šeimynėlė“ – smagi 3D pramoga visai šeimai

Netrukus kino teatrai pakvies į lietuviškai dubliuotą 3D animacinę nuotykių komediją visai šeimai „Monstrų šeimynėlė“. Komiški nutikimai bei ryškūs veikėjų charakteriai sukuria smagią pramogą ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Keistosios šeimynėlės nuotykiuose jie turės progos atpažinti ne vieną situaciją iš savo kasdienybės.

„Monstrų šeimynėlė“ yra Emmy prizu apdovanoto populiaraus rašytojo David Safier novelės adaptacija. Išlaikyti visi personažai ir pagrindinė istorija – žavusis grafas Drakula įsimyli mirtingąją Emą, po netikėto pokalbio telefonu, ir nusprendžia ją paversti vampyre bei savo žmona. Tačiau problema ta, kad Ema jau yra ištekėjusi ir turi du vaikus – niurzgą paauglę dukrą Fei ir genialųjį jaunėlį Maksą. Šeima gyvena įprastą gyvenimą, tačiau kiekvienas turi savų problemų. O tai gerokai apkartina atmosferą namuose, todėl pokyčiai neišvengiami.

Drakula, kuris gyvena slaptoje high-end technologijomis aprūpintoje pilyje, siunčia seną raganą paversti šeimą fantastinėmis būtybėmis, o Emą – vampyre. Suaugę pasidžiaugs išmaniais išradimais Drakulos pilyje –automatiniais garažo vartais įspūdingo krioklio viduje, reaktyviniais batais, jauninančia vonia ar skraidančiais automatiniais džiovintuvais.

Drakula bando suvilioti Emą amžinu gyvenimu drauge, bet visiems kitiems tai būtų pražūtis. Šeima nori vėl virsti į žmones, tačiau pirmiausia jie turi… tapti laimingais.

3D animacija visai šeimai „Monstrų šeimynėlė“ kinuose jau nuo spalio 27 dienos.