Aukščiausių kokybės standartų laikęsi filmų kūrėjai pristato smagią 3D animaciją „Monstrų šeimynėlė“

Jau šį savaitgalį Lietuvos kino teatruose pradedama rodyti šeimyninė 3D animacinė komedija „Monstrų šeimynėlė“.

Animacijoje išvysime visiems puikiai žinomus ir pamėgtus fantastinių filmų personažus, kurie yra ne tiek baisūs, kiek juokingi.

Grafas Drakula, šimtmečius leidžiantis savo pilyje Transilvanijoje, net ir trijų žaismingų šikšnosparnių kompanijoje jaučiasi vienišas. Net ištikimas kuprotasis tarnas Renfildas negali praskaidrinti grafo nuotaikos. Bet staiga, pirmąkart po daugelio metų, suskamba telefonas. Ema Višboun, knygyno šeimininkė iš Niujorko, klausia, ar galėtų išsinuomoti vampyro dantis kostiumų vakarėliui. Išgirdusi atsakymą, kad ji kalbanti su tikruoju grafu Drakula, Ema pratrūksta juoku, o vampyras staiga įsimyli mirtingąją. Dabar jau jo niekas nesustabdys…

Tokia intriguojanti šio filmo pradžia, o toliau prasideda netikėčiausi Višbounų šeimynėlės nuotykiai.

Filmo autoriai siūlo įspūdingą kompiuterinės animacijos perliuką. „Monstrų šeimynėlę“ Vokietijos ir Didžiosios Britanijos kompanijos sukūrė ne tik 3D formate, bet ir aukščiausioje, kokia tik šiuo metu įmanoma, 4k rezoliucijoje. Tokia raiška 3D formate paverčia kino ekraną visiškai tikroviška patirtimi. Ji skiriasi nuo įprasto formato tiek pat, kaip ir juodai-balta kino juosta nuo spalvotos. Garsas buvo parinktas aukščiausios kokybės Dolby Atmos garso standarte. Muziką filmui kūrė kompozitorius Hendrickas Schwarzeris, rašantis orkestruotes vienam garsiausių pasaulyje filmų garso takelių kūrėjui ir prodiuseriui Hansui Zimmeriui („Liūtas karalius“, „Gladiatorius“, „Paskutinis samurajus“, kt.).

Smagi animacija visiems ir ypatinga 3D pramoga kinuose – „Monstrų šeimynėlė“ nuo spalio 27 dienos.