Šou pasaulio dievai ir deivės įžūliai parodijuojančioje komedijoje „Mitai“

Lapkričio 17 d. kino teatrų repertuaruose pasirodys komedija „Mitai“– ryški, visiškai nepanaši į jokius kitus filmus, su daugybe Rusijos žvaigždžių, muzika ir puikiu humoru. Prodiuseris ir aktorius, filme pats save vaidinantis Fiodoras Bondarčiukas, sako, kad filmo scenarijus yra vienas iš pačių įžūliausių, beprotiškiausių, juokingiausių ir labiausiai „nučiuožusių“, kokius tik jis yra skaitęs. Jame tiek laisvės, polėkio, energijos, kad aktoriams vaidinti buvo grynas malonumas, juo labiau – parodijuoti patiems save.

Komedijoje senovės Graikijos legendų ir mitų įkvėptas pagrindinis herojus Graikas nusprendžia pakartoti Odisėjo kelionę nedideliu plaustu. Tačiau per klaidą atsiduria Maskvoje. Čia kiekvienas sutiktas žmogus jam atrodo panašus tai į vyno dievą Dionisą, tai į Dzeuso žmoną Herą, tai į karo dievą Arėją ar deivę Afroditę. Tuo tarpu patys maskviečiai dėl juokingo akcento Graiką palaiko gruzinu ar tadžiku. Herojus papuola tiesiai į visuomenės elito gyvenimo sūkurį, kur įsimyli vieną tokią Afroditę – kaipgi mitai be meilės linijos?

Graiką vaidina tikras graikų aktorius – Yiannis Papadopoulos. Pirmąkart atsidūręs Maskvoje, filmuodamasis tarp dvidešimties žinomiausių Rusijos aktorių, muzikantų ir prodiuserių, jis jautėsi tarsi vaikas, papuolęs į atrakcionų parką. „Mitų“ personažai, parodijuojantys patys save – tokie Rusijos sostinės olimpo gyventojai, kaip Fiodoras Bondarčiukas, Sergejus Bezrukovas, Ivanas Urgantas, Viktorija Isakova, Paulina Andrejeva, Milošas Bykovičius, Irina Rozanova, Ksenija Rapoport, Andrejus Smoliakovas, Igoris ir Vadimas Vernikai.

Įžūliausia komedija apie žinomus ir turtingus „Mitai“ – jau kitą savaitgalį!