3D animacija „Mažasis vampyras“ – kitą savaitę kinuose!

„Mažasis vampyras“ – tai smagi animacija su be galo simpatiškais personažais ir jautriai atvirais dialogais kai kuriose situacijose, kurios mums lyg ir pažįstamos. Šiame filme nuoširdi draugystė tarp skirtingos prigimties vienmečių – mirtingojo berniuko ir nemirtingojo vampyro – abejingų nepalieka.

Šioje animacijoje vokiečių novelių rašytojos Angelos Sommer-Bodenburg sugalvoti vampyrai, ko gero, patys geriausi vampyrai visoje kino istorijoje. Jie gerai išauklėti, aristokratiški, nekenkia žmonėms ir net nežino, kaip apsiginti nuo piktojo vampyrų medžiotojo. Gaudynės prasideda per vampyro Rudolfo 13-ąjį gimtadienį, tačiau, matyt, vampyrams šis skaičius yra laimingas – netikėta pažintis su vienmečiu berniuku Toniu gali pakreipti vampyrų likimą gera linkme.

Tonis – berniukas, kaip ir visi, tik be galo domisi šiurpiomis istorijomis apie vampyrus. Jis viską žino apie vampyrų kasdienybę: veidrodžius be atspindžio, miegą karstuose, slėpimąsi nuo saulės spindulių ir, žinoma, kraują maistui. Kaip šiuolaikinis vaikas Tonis sumanus ir nusprendžia padėti vampyrams išsigelbėti. Tikrai nuoširdžiai draugystei prigimtis nesvarbi, ir tikri draugai gali įveikti net pačias sunkiausias ir baisiausias kliūtis. O kas gi tai gali būti, jei net vampyro dantų nebijai?

Animacija apie draugiškus vampyrus, kurioje „blogiečiai“ yra vampyrų medžiotojai, žavi vaikišku nuoširdumu, prajuokinančiais nuotykiais ir netikėtais nutikimais. 3D nuotykiai visai šeimai „Mažasis vampyras“ kinuose nuo lapkričio 24 d.