Filmo „Legenda apie Kolovratą“ kūrybinėje grupėje – pasaulinės roko grupės „System of a Dawn“ lyderis

Kino teatruose jau rodomas epinis filmas „Legenda apie Kolovratą“ – didžiulio biudžeto, įspūdingų vaizdo efektų, stebėtinai detalių kostiumų, stulbinančio grimo bei puikios vaidybos pastatymas.

Kino epo „Legenda apie Kolovratą” muzikinį garso takelį ir visas kompozicijas sukūrė pasaulyje garsios roko grupės „System of a Dawn“ vokalistas Seržas Tankjanas. Tai pirmas tokio pobūdžio muzikanto darbas, kuriuo jis be galo džiaugiasi ir didžiuojasi.  S. Tankjanas įrašinėjant filmui muziką dirbo su simfoniniu orkestru ir choru, gerklinio dainavimo meistrais iš Tuvos, etninės muzikos instrumentalistais. Daugeliu instrumentų įrašuose jis sugrojo pats. O neseniai buvo pristatytas ir oficialus filmo garso takelio vaizdo klipas „Puiki diena numirti“ („A fine day to die“), kuriame sumontuoti filmo kadrai ir medžiaga iš Seržo įrašų Los Andžele bei grupės IOWA vokalistės Katios Ivančikovos įrašų Sankt Peterburge.

Vaizdo efektus jame kūrė studija Main Road Post, dirbusi su hitais „Ieškomas“ (2008), „Stalingradas“ (2013), „Trauka“ (2017). Už triukus filme buvo atsakinga komanda Nomad Stunts, kūrusi kito panašaus filmo „Vikingas“ triukus, o taip pat tokiuose Holivudo filmuose, kaip „47 Roninai“, „Nesunaikinami 2“ ir kt.

Filme „Legenda apie Kolovratą“ vaizduojamas XIII amžius. Viduramžiai, persmelkti krauju ir baime, pelenais paversti miestai ir žemės, užkariautos priešų. Galingajai Aukso Ordai pasipriešinti išdrįsta nedaugelis, apie jos galybę sklando legendos, ir tik vienas karys meta iššūkį…

Dainos „Puiki diena numirti“ vaizdo klipą žiūrėkite čia: