Laukiant švenčių – dubliuota komedija šeimai „Kaip išgelbėti Kalėdas“

Dovanų ir gražių norų metas – šv. Kalėdos – jau visai ant nosies! Bet šiame bėgime negalima pamiršti to, kas išties visų svarbiausia – pabūti su savo artimiausiais, su savo šeima. Planuodami jaukią popietę, būtinai įtraukite ir apsilankymą kine – jau šį savaitgalį startuoja lietuviškai dubliuota prancūzų komedija visai šeimai “Kaip išgelbėti Kalėdas”, su žaviąja Audrey Tautou.

Režisierius ir aktorius Alain‘as Chabat‘as, kurdamas šį filmą, pasinaudojo tobulu receptu šeimos kalėdiniam filmui: čia sukuriamas fantastiškas pasaulis – Kalėdų senio dirbtuvių stebuklinga aplinka, kurioje gyvena juokingi ir mieli personažai – elfai, o taip pat užgaidūs, įnoringi gyvi elniai! Būtinas ingredientas šiame recepte – situacijos, kurios prajuokina ir vaikus, ir jų tėvelius – kiekvieną savaip. Kalėdų senis atvyksta į Žemę… saugokitės, jis viską mato ir visus pažįsta! Na, o pats svarbiausias dalykas filme, atskleidžiantis Kalėdų stebuklą – tai buvimas kartu: tai visa šeima, atsakingai susitelkusi geram darbui; tai maža mergaitė, grįžusi pas savo mamą; tai broliai, atlikę gerą darbą ir susivieniję švenčių išvakarėse; tai Kalėdų senis, iš toli grįžtantis pas savo žmoną ir elfus. Viskas baigiasi gerai, o Kalėdų stebuklas net labiausiai ciniškame pasaulyje išsipildo!

Taigi, rūpesčius į šoną, laišką Kalėdų seniui – į paštą, ir su artimaisiais kuo greičiau į kino teatrą žiūrėti smagiausio, stebuklingiausio šventinio filmo „Kaip išgelbėti Kalėdas“. Kinuose jau nuo gruodžio 8!