Naujųjų išvakarėse šventinėje komedijoje „Naujosios eglutės“ kino teatrai pasitiks tris žaviausius rusų kino aktorius

Tradiciškai, kaip ir kiekvienais metais, Lietuvos kino teatruose žiūrovai bus kviečiami į dar vieną sodraus humoro dozę kultinės „Eglučių“ franšizės tęsinyje „Naujosios eglutės“. Tai jau septintasis šios kino serijos filmas, kuriame žiūrovai vėl galės stebėti pamėgtų personažų kuriozinius nuotykius ir jų bandymus bet kokia kaina išsaugoti šventinę nuotaiką.

Naujajame filme, kaip ir ankstesnėse dalyse, siužetinė linija bus padalinta į kelias skirtingas, bet tarpusavyje labai glaudžiai susijusias istorijas, už kurių sukūrimą yra atsakinga komedijų grandų komanda. Kiekvieną istoriją režisavo skirtingi režisieriai, todėl kiekviename iš pateiktų pasakojimų bus galima pamatyti firminį kiekvieno iš jų stilių. Tarp kino kūrėjų yra vienas sėkmingiausių rusų prodiuserių ir kino kūrėjų Timūras Bekmambetovas, „Karti, karti…“ dilogijos režisierius Žora Kryžovnikovas, smagaus komedinio serialo „Olga“ bendraautorius Aleksejus Nužnyj ir vienas iš paskutiniųjų „Eglučių“ filmų režisierių Aleksejus Karpilovskis.

Tačiau pagrindiniu naujosios dalies koziriu tampa ne žymūs režisieriai bei nauji herojų nuotykiai, bet pagrindinių aktorių trijulė, kuri šiuo metu Rusijoje maudosi šlovės spinduliuose.

Juostoje kaip ir ankstesniuose filmuose pagrindinius vaidmenis atliko šiuo metu populiariausias ir geriausiai apmokamas rusų televizijos vedėjas ir šoumenas Ivanas Urgantas, kuris vien už renginio pravedimą gauna nuo 150 iki 500 tūkstančių dolerių ir ne ką mažiau charizmatiškas komedinių projektų aktorius bei prodiuseris Sergejus Svetlakovas.

Prie jų šiais metais prisijungs dar vienas žymus, didžiausius honorarus televizijoje bei kine gaunantis Dmitrijus Nagijevas, kurio populiarumas pastaraisiais metais išaugo iki debesų. Jeigu ne Danila Kozlovskis, būtent Dmitrijus Rusijoje užimtų pirmąją vietą labiausiai apmokamų ir mėgstamų aktorių sąraše.

Ši trijulė pasistengs ne tik gerai pralinksminti, bet dar ir įnešti naujovių, kurios tikrai patiks žiūrovams, pamėgusiems „Eglučių“ franšizę.

„Naujosios eglutės“ Lietuvos kino ekranuose pasirodys jau gruodžio 22 dieną.