Jau sausio 3 d. Lietuvos kino teatruose – filmo apie krepšinio legendas „3 sekundės“ premjera!

Kviečiame į išskirtinę sportinės dramos „3 sekundės“ premjerą, sausio 3 d. 18.30 val. kino centre „Forum Cinemas Vingis“. Kino ir sporto aistruoliai drauge su krepšinio legendomis ir filme vaidinusiais aktoriais galės pirmieji pasižiūrėti filmą apie istorines krepšinio rungtynes.

Tai naujausias kino kritikų ir žiūrovų gerai įvertintų bei itin sėkmingų rusų pramoginių filmų „Ekipažas“ ir „Legenda N.17“ kūrėjų darbas.

Sporto istorijoje yra pergalių, kurios kažką keičia – įvykius, sportinę dvasią, šalies istoriją. 1972-ųjų Miuncheno Olimpinėse žaidynėse laukė susitikimas tarp JAV ir Sovietų Sąjungos rinktinių. Niekas iki tol nebuvo laimėjęs prieš krepšinio tėvynę – Ameriką, kuri ugdė geriausius krepšininkus. „Svajonių komanda“ nedavė šansų apie tai kam nors net pagalvoti. Tačiau vienas treneris iš Sovietų sąjungos išdrįsta. Jis visiškai pakeičia ankstesnę krepšinio žinovų viziją ir surenka savo svajonių rinktinę, iš labai skirtingų, jaunų ir ambicingų vaikinų, tarp kurių ir lietuvis Modestas Paulauskas. Jiems tenka išmokti būti drauge, tapti vienu kumščiu ir parodyti maksimaliai viską, ką gali. Jis juos paruošia ne tik Olimpiadai, bet ir žūtbūtiniam mūšiui su JAV milžinais. Nes jam tai – daugiau negu žaidimas, tai yra pats gyvenimas.

Emocionali ir įtampą išlaikanti veiksmo drama su persipynusiais tarpusavyje tragiškais krepšininkų ir paties trenerio likimais. Kiekvienas išgyvena savo asmeninę dramą – nuo meilės ir pasiaukojimo iki neapykantos.

Juostoje vaidina talentingi aktoriai – rinktinės trenerį įkūnija Vladimiras Maškovas, taip pat vaidina Andrejus Smoliakovas, Sergejus Garmašas. Vieną iš pagrindinių filmo veikėjų, legendinį lietuvių krepšininką Modestą Paulauską vaidina Žilvinas Tratas. M. Paulauskas ir kiti istorinių rungtynių dalyviai aktyviai konsultavo filmo kūrybinę komandą. Dalis filmo filmuota Vilniaus gatvėse. Išvysime ir dar du Lietuvos aktorius – Andrių Paulavičių ir Edgarą Bechter.

Filmą „3 sekundės“ su tikromis sportinėmis aistromis žiūrėkite Lietuvos kino teatruose nuo sausio 12 d.