Smalsi bitutė Maja ir jos draugai atskrenda į kinus jau šį savaitgalį

Draugiškai pamokanti naujoji bitės Majos ir visos vabzdžių pievelės istorija „Bitė Maja: Medaus žaidynės“ (ir 3D formatu) kino teatruose bus rodoma jau nuo šio savaitgalio. Žiūrovus džiugins nerealiai gražūs spalvingi mikropasaulio vaizdai ir nauji mielų herojų nuotykiai.

Lietuviškai dubliuotoje animacijoje vabzdžių pasaulis ruošiasi didžiosioms Medaus žaidynėms. Tačiau bitutės Majos avilys ne tik neatrinktas dalyvauti, bet ir pusę savo derliaus turės atiduoti dalyviams pamaitinti. Maja galvoja, kad tai neteisinga ir pasisiūlo kovoti žaidynėse už savo avilį. Leidimas duotas, bet jeigu bitutės komanda pralaimės – avilys neteks absoliučiai viso medaus.

Išeitis tik viena – žūtbūt laimėti, o siekiant pergalės komanda turės išmokti veikti išvien. Majos komandoje – jos geriausias draugas bitutė Vilis, voriukė Pilkė, vabalas Kreigas, lovos erkutė Bedfordas, išsiblaškę skruzdėliukai Arnis ir Barnis. Kiekvienas iš jų turi savo unikalius talentus. Tačiau varžovė klastingoji bitė Violeta pergalę nori išplėšti bet kokiomis priemonėmis, ir Majai tenka patirti skaudų apgavystės skonį…

Bitutė Maja gimė 1912-aisiais, kai vokiečių rašytojas Valdemaras Bonzelsas išleido knygą „Bitė Maja ir jos nuotykiai”. Tuomet prasidėjo smalsiosios bitutės kelionė po visa pasaulį. Į kino ekranus ir paties įvairiausio amžiaus žiūrovų širdis pirmą kartą Maja atskrido praėjus 14 metų nuo knygos pasirodymo. Devynių minučių trukmės filme veikėjai tuomet buvo tikri vabzdžiai. 1975 m. japonų animatoriai ėmė kurti serialą „Bitė Maja“, kuris labai greitai Europoje bei kitose pasaulio šalyse sulaukė stulbinančio populiarumo. 2014-ais metais pasaulio, o tame tarpe ir Lietuvos žiūrovai, didžiuosiuose ekranuose išvydo pirmą 3D formato pilnametražį animacinį filmą „Bitė Maja“.

Pirmoji pavasario animacija visai šeimai „Bitė Maja: Medaus žaidynės“ kinuose nuo kovo 9 d.