Komedijoje „Labas, Oksana Sokolova!“ dviese prieš visus: pavojinga porelė mieste!

Šį savaitgalį kino teatrų žiūrovai vėl turės progą iš širdies pasijuokti – komedijos „Labas, Oksana Sokolova!“ kūrėjai tuo tikrai pasirūpino! Amžini komedijų aktoriai Valentina Mazunina ir Viktoras Dobronravovas tobulai įkūnijo savo personažus – du atsitiktinai susitikusius žmones, turinčius verstis per galvą ir vienas kitam padėti įgyvendinant savo planus.

„Prakeikti Boni ir Klaidas!” apmaudžiai prakošia policijos inspektorius, kurio nuovados dalį ką tik sugriovė ieškomieji. Chaosas ne tik ten, bet ir ligoninėje – dingo ne tik pacientas iš operacinės, bet ir visa greitosios pagalbos mašina! Čia įsikiša ir mafijos gauja, kuriai pažadėta atlyginti už įžūliosios porelės suradimą ir pristatymą į… Tačiau apie viską nuo pradžių.

Aktoriui iš provincijos atėjo išsvajotoji diena – Ilja gavo pasiūlymą tapti vedančiuoju „Vyrų radijuje“ ir nuo rytojaus jo balsas jau skambės populiarios radijo laidos eteryje! Šlovė ir pinigai jau šviečiasi ateityje, ir tą, žinoma, reikia „aplaistyti“. Ryte naujai iškeptas radijo vedėjas negali pratarti nė žodžio — dingo balsas. Suvokęs tragedijos dydį, Ilja skuba pas gydytoją.  Jam padeda netikėtai atsiradusi įžūloka mergina, tokia pati provincialė, Oksana Sokolova. Gydytojas pasiūlo išeitį – vaistų injekciją į balso stygas, bet pasekmės gali būti neprognozuojamos. Pagaliau radijo vedėjas prie mikrofono, paskutinės sekundės ir… Ilja radijo klausytojus pasveikina moterišku balsu!

Komedija, kurios pilno metro varianto jau buvo laukiama seniai, suteiks galimybę nevaržomai reikšti emocijas ir tą malonumą spėlioti, kas gi nutiks toliau! Žiūrėkite kinuose jau šį savaitgalį, nuo kovo 9-os!