Tomas Hardis gangsterio Al Kaponės vaidmenyje

Tomas Hardy („Lokas“, „Hju Glaso legenda“) savo Instagram‘e (www.instagram.com/tomhardy/) paviešino pirmąjį kadrą iš naujos kriminalinės dramos „Fonzo“. Aktorius šiame filme atlieka pagrindinį mafijos autoriteto Al Kaponės vaidmenį. Kadre taip pat užfiksuotas ir filmo režisierius Džošas Trenkas.

Filme pasakojama gangsterio Al Kaponės, 1920-aisiais kontroliavusio visą Čikagos nusikalstamą pasaulį, gyvenimo istorija jam jau išėjus iš kalėjimo. Kažkada buvęs galingu kriminaliniu autoritetu, išėjęs iš kalėjimo jis netenka visos savo buvusios valdžios, visų draugų ir sąjungininkų. Tačiau vis sugrįžta į praeitį, kai jo nurodymu Čikagos gatvėse žūdavo žmonės ir nuo jo priklausydavo daugelio žmonių likimai.

Be Tomo Hardy juostoje filmuojasi Mattas Dillonas („Aš, tu ir Diupri“, „Avarija“), Linda Cardellini („Gimimo paslaptis“), Kathrine Narducci („Sopranai“) ir Kyle MacLachlanas („Tvin Pyksas“).

Šiuo metu vyksta pasiruošimas filmavimui, kuris prasidės balandį Naujajame Orleane. Kriminalinę dramą „Fonzo“ kitąmet išvys ir Lietuvos kino teatrų žiūrovai.