„Įsikūnijimo“ žvaigždė sugrįžta kvapą gniaužiančiame mokslinės fantastikos veiksmo trileryje „Titanas“

Seniai iš horizonto dingo aktorius Samas Worthingtonas, kurį kino mylėtojai labiausiai asocijuoja su 2009 metais pasirodžiusiu Jameso Camerono režisuotu „Įsikūnijimu“ (angl. „Avatar“). Šis filmas tapo ne tik daugiausiai kino istorijoje užsidirbusiu projektu, kurio pelnas siekia 2,7 mlrd. dolerių, bet ir labai svarbiu postūmiu aktoriaus karjeroje.

Po „Įsikūnijimo“ pasirodymo kinuose, išaušo Samo Worthingtono žvaigždės valanda, ir jis akimirksniu pradėjo gauti labai daug pasiūlymų įvairiuose projektuose. Tarp žymiausių, žinoma, yra graikų mitologija paremta dilogija, susidedanti iš filmų „Titanų susidūrimas“ (angl. „Clash of the Titans“) ir „Titanų įniršis“ (angl. „Wrath of the Titans“), bei filmai „Sabotažas“ (angl. „Sabotage“) ir „Ant ribos“ (angl. „Man on a Ledge“). Tačiau po šių projektų aktorius keliems metams dingo iš horizonto.

Dabar, praėjus dviem metams nuo jo paskutinio pasirodymo kinuose, jis sugrįžta su ypatingu ir kvapą gniaužiančiu filmu „Titanas“ (angl. „The Titan“).

Aktorius niekada neslėpė savo meilės mokslinės fantastikos žanrui, todėl visiškai nenuostabu, kodėl jis pasirinko šį projektą, kurio veiksmas vyksta netolimoje ateityje. Pasak filmo režisieriaus Lennarto Ruffo, šis kino filmas yra tiesiog skirtas Samui Worthingtonui, kuriam jau ne vieną kartą teko įsikūnyti į nežmogiškas būtybes. Šioje juostoje jis atlieka super-žmogaus vaidmenį, kurio išvaizda gali ir gąsdinti, ir traukti dėl neįprastai atrodančio pavidalo.

Filmas pasakoja apie patyrusį kareivį Riką (akt. Sam Worthington), kuris atvyksta į slaptą britų karinę bazę, kad galėtų sudalyvauti viename moksliniame eksperimente. Eksperimento tikslas – dėka genetinės inžinerijos sukurti naują žmonių rasę, kuri po neišvengiamos ekologinės katastrofos Žemės planetoje galėtų apsigyventi naujame pasaulyje, pavadinimu Titanas.

Tačiau šis lyg ir puikiai sugalvotas mokslininkų planas, kurio tikslas buvo sukurti super-žmogų, patiria neregėto masto fiasko, kas priveda prie labai didelių pasekmių.

Filmo „Titanas“ premjera Lietuvos kino teatruose įvyks balandžio 13 d.