Filme „Titanas“ pasirodys kylanti Holivudo žvaigždė Noahas Jupe

Jau šį savaitgalį, balandžio 13 dieną, į Lietuvos kino teatrus atkeliaus kvapą gniaužianti mokslinės fantastikos veiksmo juosta „Titanas“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka „Įsikūnijimo“  (angl. „Avatar“) žvaigždė Samas Worthingtonas.

Be jo filme pasirodys ir kylanti Holivudo žvaigždė, trylikametis britas Noahas Jupe, kuris vos per kelis metus sugebėjo pakerėti Holivudą. Jaunasis vaidybos vunderkindas 2017 metais suvaidino dviejuose svarbiuose jo karjerai filmuose – juodojo humoro perpildytoje George‘o Clooney‘io režisuotoje satyroje „Suburbikonas“ (angl. „Suburbicon“) ir milijonus žmonių visame pasaulyje pakerėjusiame hite „Gerumo stebuklas“ (angl. „Wonder“).

Aktorius taip pat yra žinomas ir iš kultinio serialo „Dauntono abatija“ (angl. „Downton Abbey“) bei kelių mini-serialų kaip „Naktinis vadybininkas“ (angl. „The Night Manager“) bei „Hudinis ir Doilas“ (angl. „Houdini and Doyle“).

Šis filmas jo karjeroje taps pačiu didžiausiu iššūkiu, nes jis niekada dar nevaidino tokio lygio produkcijoje.

Filmas pasakoja apie patyrusį kareivį Riką (akt. Sam Worthington), kuris atvyksta į slaptą britų karinę bazę, kad galėtų sudalyvauti viename moksliniame eksperimente. Eksperimento tikslas – dėka genetinės inžinerijos sukurti naujų žmonių rasę, kuri po neišvengiamos ekologinės katastrofos Žemės planetoje galėtų apsigyventi naujame pasaulyje, pavadinimu Titanas.

Tačiau šis lyg ir puikiai sugalvotas mokslininkų planas, kurio tikslas buvo sukurti super-žmogų, patiria neregėto masto fiasko, kas priveda prie labai didelių pasekmių.

Filmo „Titanas“ premjera Lietuvos kino teatruose įvyks balandžio 13 d.