Reperis El-P sukurs garso takelį filmui apie Al Kaponę „Fonzo“

Grammy apdovanojimams nominuotas reperis El-P, vienas iš populiaraus dueto “Run The Jewels” narių, pasirašė sutartį sukurti garso takelį filmui “FONZO”. Ši nauja kriminalinė drama apie Čikagos gangsterį Al Kaponę pasirodys kitąmet ir Lietuvos kino ekranuose.

Muzikantas, reperis ir atlikėjas Jaime Meline, labiau žinomas kaip El-P, buvo nominuotas Grammy apdovanojimuose už filmo “Jaunas vairuotojas” (“The Baby Driver”) garso takelio kūrinį “Chase Me”. Grupės “Run The Jewels” hitas “Legend Has It” tapo filmo “Juodoji pantera” (“Black Panther”) reklaminės kampanijos vedamuoju kūriniu. Šiuo metu El-P kuria ir prodiusuoja savo paties albumus, bei keliauja po pasaulį koncertuodamas su “Run The Jewels”.

Pagrindinį „geležinio kumščio“ Al Kaponės vaidmenį filme „Fonzo“ atlieka „Oskaro“ nominantas Tomas Hardy („Legenda“, „Pašėlęs Maksas: įtūžio kelias“, „Lokas“, „Hju Glaso legenda“), jo partneriai filme – Mattas Dillonas („Aš, tu ir Diupri“, „Avarija“), Linda Cardellini („Gimimo paslaptis“), Kathrine Narducci („Sopranai“) ir Kyle MacLachlanas („Tvin Pyksas“).