Komedija „Aš graži“ gali išprovokuoti pokyčiams

Nuo gegužės 11 d. kino teatruose – amerikiečių komedija „Aš graži“. Išvaizda yra niekas, požiūris yra viskas, sako mums pagrindinė filmo herojė, kylanti amerikiečių komedijų žvaigždė Amy Schumer. Juostoje taip pat vaidina „Oskarų“ nominantė, filmų „Didysis šou meistras“, „Visi pasaulio pinigai“ ir „Mančesteris prie jūros“ aktorė Michelle Williams.

Kas, jei vieną dieną imtum pasitikėti savimi visu šimtu procentų? Kuo tai galėtų baigtis? Niujorkietei Renė (akt. Amy Schumer) netikėtas nutikimas pakeitė viską – nukritusi nuo treniruoklio ir susitrenkusi galvą ji ima matyti save absoliučia gražuole. Tas suvokimas jai atveria duris į visai kitokį gyvenimą. Ji išdrįsta pateikti savo gyvenimo aprašymą dėl darbo, apie kurį visada svajojo, sudalyvauja bikini konkurse, pati užkalbina patikusį vyruką, būdama tikra, kad jis nesugebės jai atsispirti. Ir jai visa tai pavyksta!

Juk ne visada išorinis grožis garantuoja asmeninę laimę. Nuo nelaimingos meilės neapsaugotos nei gražuolės manekenės nei turtingos grožio industrijos paveldėtojos. Filmas „Aš graži“ išprovokuos juos sveikiems gyvenimo pokyčiams! Jis puikiai tinka ne tik „mergaičių vakarėliams“, bet ir smagiam vakarui su draugų kompanija ar mylimuoju.

Komedija be kompleksų „Aš graži“ kinuose jau kitą savaitgalį!