Animacinė pasaka „Sadko“ perkels žiūrovus į mitais apgaubtą povandeninį pasaulį

Birželio 22 dieną į Lietuvos kino teatrus atkeliaus nuotaikinga ir nuotykių kupina pasaka, kurią sukūrė nemažo populiarumo mūsų šalyje sulaukusios animacinės juostos „Vilkai ir avelės“ režisieriai Vitalijus Muchametzianovas ir Maksimas Volkovas.

Jų naujoje animacijoje – unikalus, labai kruopščiai padarytas povandeninis pasaulis, kuriame kino žiūrovai galės atpažinti kelis žymius mitus bei patirs smagų nuotykį kartu su pagrindiniais filmuko herojais.

Pasak kūrėjų, jie šią juostą puoselėjo gana ilgą laiką, o jų įkvėpimo šaltinu tapo žymioji „Trijų didvyrių“ filmų serija, kurioje juokavo ir savo nutrūktgalviškais nuotykiais visus džiugino rusų pasakų herojai – Ilja Muromietis, Dobrynia Nikitičius ir Alioša Popovičius. Būtent toks stilius išlaikytas ir šiame filme.

Filmukas pasakoja apie amžiną plevėsą ir tinginį Sadko. Vieną gražią dieną jis netikėtai patenka į paslaptingą povandeninį pasaulį, kuriame sutinka daug įdomių jūros būtybių. Iš jų Sadko sužino, jog karalystę valdo piktavaliai, užkerėję visų mylimą karalių.

Neturėdamas kitos išeities ir norėdamas ištrūkti iš povandeninio pasaulio, Sadko nusprendžia padėti karaliui grįžti į jo teisėtą vietą – į sostą. Tačiau, kad įgyvendintų savo planą, vaikinas turi pasikliauti kitų pagalba. Taip prasidės jo didžiausias gyvenimo nuotykis… Taip prasidės legenda apie Sadko!