Filmas „Nuotrauka atminimui“ – naujas vėjo gūsis rusų siaubo kino žanre

Jau liepos 6 dieną Lietuvos kino mylėtojams ir siaubo žanro gerbėjams bus pristatytas itin kraupus ir mįslingas siaubo trileris „Nuotrauka atminimui“.

Šis filmas, pasak kino profesionalų, rusų siaubo žanrą iškels į visiškai kitokį lygmenį, kuris pastaraisiais metais labai suaktyvėjo, tačiau nepateikė jokio verto dėmesio projekto, kuris galėtų konkuruoti su taip daugelio mėgstama vakarų šalių produkcija.

Išskirtinis šio filmo bruožas – nežinomybė iki pat filmo pabaigos dėl labai užsukto ir gudriai apgalvoto siužetinės linijos pateikimo. Todėl siaubo elementai, sumiksuoti su įtampos nestokojančiu ir kraują stingdančiu trileriu bei labai baugia atmosfera, suveikia kaip tikra bomba – ir gąsdina, ir suvirpina visą kūną, lyg žiūrėtum aukščiausios klasės amerikietišką trilerį.

Filmo istorija nukelia žiūrovus į pavojingą ir nieko gero nežadantį girios glūdumoje stovintį namą, kuriame išsigandusi jaunuolių grupė ieško prieglobsčio po to, kai jų automobilis pateko į avariją.

Atsidūrę name, jie suranda kambarį, kuriame ant sienos kabo daugybė kraupių nuotraukų, iš kurių vienoje jie pamatė ir savo sudaužytą mašiną. Norėdami išsiaiškinti visą tiesą apie paslaptingas nuotraukas, jie net nenutuokė, jog papuolė į mirtiną žaidimą su likimu.

Režisieriaus Antono Zenkovičio siaubo trileris „Nuotrauka atminimui“ atkeliaus gąsdinti Lietuvos kino žiūrovų liepos 6 dieną.