Šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje sužavėjusi Annos Todd knyga keliauja į didžiuosius ekranus!

JAV mieste Atlantoje jau prasidėjo milijonus pasaulio skaitytojų sužavėjusios Annos Todd knygų serijos „AFTER“ ekranizacijos filmavimo darbai.

Jaudinanti Annos Todd istorija „AFTER“ – daugiausia kartų perskaityta literatūrinė naujiena pasaulyje ir labiausiai aptariama knygų serija internete. Ji jau drąsiai lyginama su kitais kultiniais jaunimo bestseleriais „Saulėlydis“ ir „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Atskiros serijos dalys Wattpad platformoje (nemokama paslauga) buvo parsisiųstos daugiau kaip 1,6 milijardo kartų; nepaisant to, išleidus knygas, jų šiandien dienai parduota daugiau kaip 26 milijonai kopijų visame pasaulyje! Lietuvoje jau yra parduota 43 tūkstančiai knygų.

Jaunoji rašytoja, kuri yra ir viena iš filmo prodiuserių, Twitter paskyroje atskleidžia savo fanams, kokie aktoriai pakviesti. Pagrindinius – Tesos ir Hardino – vaidmenis atlieka Josephine Langford, jaunesnioji Netflix serialo „13 Reasons Why“ žvaigždės Katherine Langford sesuo, ir Hero Fiennes Tiffin, aktorių Ralpho ir Josepho Fiennes‘ų sūnėnas. Tristanas filme „keičia lytį“ ir bus mergina, šį vaidmenį atliks dainininkė ir jaunimo numylėtinė Pia Mia, taip pat vaidins ir visa eilė kitų jaunų, žavių ir stilingų: Samuel Larsen, Inanna Sarkis, Swen Temmel, Shane Paul McGhie, modelis Khadijha Red Thunder.

Vos atvykusi į koledžo bendrabutį Tesa susipažįsta su Hardinu. Ji – puiki mokinė, paklusni dukra ir mylinti mergina, kurios namuose laukia vaikystės laikų draugas. Jis – įžūlus, paslaptingas, tatuiruotas ir geidžiamiausias vaikinas koledže. Tesa įsitikinusi, kad jie vienas kitam ne pora, iki tol, kol atsiduria Hardino glėbyje ir pirmasis jų bučinys įžiebia niekada jos nepatirtą aistrą. Nuo tos akimirkos gyvenimas niekada nebebus toks pat.

Nevaržomi jausmai, karšta meilė ir atvira erotika pulsuojanti romantinė drama „AFTER. KAI MES SUSITIKOM“ atkeliauja į kino ekranus 2019 metų pavasarį.