Nauja animacija iš „Šreko“ kūrėjų virtuvės „Du ančiukai ir žąsinas“ – jau šį savaitgalį kinuose

Jau penktadienį į kino teatrus atkeliauja nuotykių animacija „Du ančiukai ir žąsinas“ (angl. „Duck Duck Goose“). Tai – naujiena iš kūrėjų, kurių projektų pavadinimai kalba patys už save: „Šrekas“, „Namai“, „Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša“. Filmas pasižymi išskirtine kokybe, visu rinkiniu ryškiausių charakterių personažais ir… neįtikėtinu kiekiu šmaikščių juokučių!

Alfis — linksmas, bet savimyla ir nevykėlis žąsinas, nuolatos papuolantis į absurdiškas situacijas ir sukeliantis savo pulkui pavojų. Jam visada pavykdavo išsisukti nuo atpildo, bet ne šį kartą…. Per savo pasipūtimą šis savanaudiškas egoistas susižeidė sparną. Dabar Alfis bus priverstas žiemoti vienas arba drauge su savo nauja šeima – dviem mažais simpatiškais ančiukais, kurie taip pat atsiliko nuo savo pulko. Nepaisant bjauraus charakterio, žąsinui teks pasirūpinti mažyliais. Jiems reikės leistis į kelionę pėsčiomis, įveikiant daugybę kilometrų, o pakeliui patirti sudėtingiausius išbandymus ir nuotykius.

Animacinė komedija įvairaus amžiaus kino žiūrovams „Du ančiukai ir žąsinas“ – jau nuo rugpjūčio 31 dienos visoje Lietuvoje.