Danilos Kozlovskio meilė Olga Zujeva ir jos režisūrinis darbas „Rajone“

Žinoma aktorė, modelis, o dabar ir režisierė – taip drąsiai galime pristatyti Olgą Zujevą („Keista meilė“ angl. „Love is Strange“ ir „Treneris“).

Nors apie talentingąją gražuolę iš Vladivostoko visi sužinojo dėka jos mylimojo – aktoriaus Danilos Kozlovskio, ji jau spėjo įrodyti, kad talentu ir užsispyrimu nė kiek nenusileidžia savo gyvenimo draugui. Dar iki jų romano Olga jau žavėjo pasaulio podiumus, nusifilmavo šalia Angelinos Jolie Holivudo hite „Druska“ (angl. „Salt“). Pati Cameron Diaz pasikvietė gražuolę prisidėti prie jos avalynės prekinio ženklo Pour La Victoire reklaminių filmukų kūrimo – tiek vienoje, tiek kitoje kameros pusėje. Apie ją Cameron sako: „Olia iš tiesų gyvena savo gyvenimą plačiai atmerktomis akimis. Ji yra šiuolaikiška, pasitikinti savimi ir turi savo ypatingą stilių.“

Olga Zujeva gilinosi į kino režisūrą Nikitos Michalkovo vasaros akademijoje. Kaip režisierė ji sukūrė filmą „Be penkių minučių rytoj“ ir suvaidino pagrindinį vaidmenį trumpo metro juostoje „Tokia nuotaika, Bacho adaggio ir nedidelis fragmentas iš mergaitės Lenos gyvenimo“ kūrybinėse dirbtuvėse pas režisierę Aną Melikjan.

Šį rudenį Zujeva kaip režisierė ir scenarijaus autorė žiūrovams pristato įsimenančią kriminalinę dramą „Rajone“ (rus. „Na rajone“, angl. „In the Hood“). Olga pasakoja, kad filmo scenarijų buvo sukūrusi jau seniai ir tik laukė progos parodyti jį savo gyvenimo draugui Danilai Kozlovskiui. Kai pagaliau tai nutiko, Danila iškart pasisiūlė prodiusuoti filmą ir jame vaidinti pagrindinę rolę. Vėliau paaiškėjo, kad pagrindinis herojus yra visiškai kitoks tipažas – liesokas šviesus vaikinukas, galbūt atlėpusiomis ausimis. Tada Danila ėmėsi vaidinti jo geriausią draugą Kisą – naglą, bjauroko būdo gatvės chuliganą. Tokio vaidmens šis aktorius dar iki šiol neturėjo.

Filme vaidina ir pati Olga Zujeva. Veiksmas vyksta jos gimtajame mieste Vladivostoke, kur siaučia rajonų gaujos, sukami nelegalūs darbeliai ir plaukia nešvarūs pinigai. Režisierė pasakoja pati patyrusi kartų gatvių gyvenimo skonį paauglystėje, iki kol būdama 15-os išvyko į Paryžių dirbti modelio darbo ir pradėjo tarptautinę karjerą.

Kriminalinis filmas „Rajone“ kinuose jau nuo spalio 19 dienos.