Populiariausias rusų aktorius Danila Kozlovskis išbando chuligano vaidmenį naujajame filme „Rajone“

Jau visai netrukus į Lietuvos kino teatrus atkeliaus stipri drama „Rajone“, kurioje vieną iš pagrindinių vaidmenų atliko ryškiausia šių dienų Rusijos kino žvaigždė aktorius Danila Kozlovskis.

Aktorius likimo apdovanotas išskirtiniais talentais – puikiai groja saksofonu ir pianinu, nuo vaikystės mokosi šokti ir dainuoti. Meilės reikaluose viskas paprasta: gražuolės šalia jo keičiasi dažnai, nes juk kokia moteris galėtų jam atsispirti? Pirmoji jo žmona – lenkė Uršula Malka, paskui romantiški santykiai su Elisabeta Bojarskaja, Anna Čipovskaja, Julija Snigir, Holivudo žvaigždute Zoey Deutch ir dabartine širdies drauge – Olga Zujeva. Kozlovskis tapo Chanel Coco Mademoiselle reklamos veidu kartu su pačia Keira Knightley.

33 metų aktorius yra žinomas ne vien tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Jis ne kartą vaidino tarptautiniuose kino projektuose, tokiuose kaip „Vampyrų akademija“ (angl. „Vampires Academy“) ir „Hardcore Henris“ (angl. „Hardcore Henry“). Tačiau kaip besiklostytų jo karjera svetur, daugiausia jis pasiekė būtent tėvynėje.

O didžiuotis jam, žinoma, yra kuo, nes tai vienintelis aktorius rusų kino istorijoje, kurio 3 filmai sugebėjo perkopti milijardo rublių barjerą, o jis pats juose atliko pagrindinį vaidmenį. Tokiais filmais tapo tikrais faktais paremta sportinė drama „Legenda nr. 17“, kvapą gniaužiantis katastrofų trileris „Ekipažas“ bei istorinis epas „Vikingas“.

Kitos juostos, kuriose aktorius pasirodydavo, taip pat buvo finansiškai sėkmingos. Pasak rusų kino apžvalgininkų bei industrijos atstovų, šių filmų sėkmės dalis priklauso būtent Danilai. Bet aktorius yra taip mylimas ne tik moteriškos auditorijos. Jis moka atsakingai pasirinkti projektus, kurie būtų įdomūs visiems.

Aiškiai matydamas, ko nori publika, Danila Kozlovskis nusprendė išbandyti save ir režisieriaus kėdėje. Šių metų pavasarį jis pristatė sportinę dramą „Treneris“, kuriai pats dar ir parašė scenarijų. Aktorius įrodė, jog yra gabus ne tik ekrane, bet ir už jo ribų. Juosta buvo teigiamai įvertinta kino kritikų ir žiūrovų.

Nors, visgi, sunku suvokti šio aktoriaus fenomeną, jis yra neatsiejama šiuolaikinio rusų kino dalis. Filmai, kuriuose jis vaidina, tampa tikrais hitais, nešdami kūrėjams solidų uždarbį, o kino mylėtojams gerą pramogą kino salėse.

Naujas filmas, kuriame vaidina Danila Kozlovskis, pasakoja apie du vaikinus – Vovą (akt. Ilja Malanin) ir jo geriausią vaikystės draugą Kisą (akt. Danila Kozlovskis). Diena iš dienos savo rajone jie užsiima įvairiais nelegaliais, bet pelningais darbeliais. Lengvas uždarbis leidžia bičiuliams gyventi plačiai. Meilė vaikinams taip pat nėra svetima.

Tačiau vieną dieną viskas kardinaliai pasikeičia, kai draugai gauna itin patrauklų ir pelningą užsakymą. Tačiau jei jo imsis, patys taps visiškai savęs negerbiančiais šunsnukiais. Koks bus vaikystės draugų pasirinkimas? Sužinosime jau netrukus, nuo spalio 19 dienos kriminalinėje dramoje „Rajone“.