Žinomi Lietuvos aktoriai ir dainininkai įgarsino naujausią „Šreko“ prodiuserio darbą

Nuo spalio 26 d., Lietuvos kino teatruose rodomas naujausias „Šreko“ prodiuserio darbas – animacinė komedija visai šeimai „Princas Žavusis“.

Filmas išsiskiria ypatingu garso takeliu. Animacijoje skambančias dainas kūrė ir atliko pop-muzikos dievaitės: Demi Lovato, Sia,  Avril Lavigne, Ashley Tisdale, G.E.M. Jas išgirsime titulinėje filmo dainoje.

Lietuviškoje versijoje dainas atliko muzikos pasaulio žvaigždės Giedrė Kilčiauskienė, Vaidas Baumila ir Girmantė Vaitkutė. V. Baumila filmų įgarsinimo patirties turi nemažai, todėl jam atiteko pagrindinis vaidmuo – Vaido balsu prabyla pats Princas Žavusis. Su nauja dubliažo patirtimi puikiai susitvarkė ir Giedrė. Ji ne tik atliko Pusiau-Orakulės dainą (originale ją dainuoja Sia), bet ir įgarsino šį labai ryškų personažą. Giedrė sako, kad pats pasakos žanras jai yra labai priimtinas, o įgarsinti animaciją buvo sena vokalistės svajonė, kuri pagaliau išsipildė.

Girmantei garsinimas – vienas mėgstamiausių darbų, nuteikiančių šventiškai. Po ketverių metų ji vėl atsidūrė duete su Vaidu Baumila – dainoje „Meilės magija“. Nemačiusi paties filmo, Girmantė sako, kad be galo smalsu bus išvysti galutinį rezultatą ir kaip atrodo jos herojė.

Kitus vaidmenis dubliavo aktoriai Judita Urnikytė (plėšikė Leonora), Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė (Pelenė), Daiva Rudytė (Snieguolė), Sima Tarvydaitė (Miegančioji Gražuolė), Juozas Gaižauskas (Fėja Krikštamotė), Algirdas Dainavičius (Karalius Žavusis) ir kiti.

Filme pasakojama apie užkerėtą Princą Žavųjį, kurį yra įsimylėjusios trys princesės – Pelenė, Mieganti Gražuolė ir Snieguolė. Viskas būtų nuostabu, tačiau jei Princas nesuras savo tikrosios meilės iki savo 21-ojo gimtadienio, visoje karalystėje pradings meilė ir kils pražūtinga sumaištis.

Daina „Balladino“:

 

Daina „Meilės magija“: