Savaitgalį kinuose – nauja „Šreko“ prodiuserio animacija „Princas Žavusis“

Jau šį penktadienį kinuose pasirodys „Princas Žavusis“ – šmaikšti ir nuotaikinga animacinė komedija visai šeimai, kurioje susitinka daug visiems gerai žinomų ir mylimų pasakų personažų. Tai naujas „Šreko“ prodiuserio darbas!

Pelenė, Mieganti Gražuolė ir Snieguolė netikėtai sužino, kad yra įsimylėjusios tą patį princą. Princas Žavusis nešiojasi prakeiksmą nuo pat vaikystės – visos merginos jį įsimyli iš pirmo žvilgsnio! Beviltiškai galvas pametusios damos ir jų palikti mylimieji karalystėje kelia tikrą sumaištį. Kad prakeiksmas nevirstų baisia nelaime ir nesunaikintų meilės visoje karalystėje, princas turi surasti savo tikrąją meilę iki 21-ojo gimtadienio.

Vieną dieną princas Žavusis susipažįsta su žaviąja plėšike Leonora, kuri taip pat prakeikta – jos širdis bejausmė, todėl princo kerai jos neveikia. Apsimetusi vaikinu Leonora pasiryžta lydėti princą į kupiną nuotykių ir išbandymų kelionę. Pašėlusi porelė turės praeiti nepereinamą slėnį, įveikti akmeninį monstrą, susiremti su milžinėmis bei atsilaikyti prieš nieko gero nežadančius piktosios raganos burtus. Pakeliui princui ir Leonorai bus lemta sužinoti, kas yra tikra draugystė, o galbūt… ir kas yra meilė.

Animacijoje skambančias dainas kūrė ir jas atliko pasaulio pop-muzikos princesės Demi Lovato, Avril Lavigne, Ashley Tisdale, populiari Kinijos dainininkė G.E.M. Jas išgirsime titulinėje filmo dainoje. Dainas lietuviškai atliko Giedrė Kilčiauskienė, Vaidas Baumila ir Girmantė Vaitkutė.

Vaidas įgarsino ir pagrindinį animacijos personažą – Princą Žavųjį. Giedrės balsu prabyla įspūdingiausias filmo personažas – Pusiau-Orakulė.

Kitus vaidmenis dubliavo aktoriai Judita Urnikytė (plėšikė Leonora), Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė (Pelenė), Daiva Rudytė (Snieguolė), Sima Tarvydaitė (Miegančioji Gražuolė), Juozas Gaižauskas (Fėja Krikštamotė), Algirdas Dainavičius (Karalius Žavusis) ir kiti.

Animacinė komedija „Princas Žavusis“ Lietuvos kino teatruose jau nuo spalio 26 dienos!

Filmo anonsas: