Naujametinės komedijos „Eglutės. Finalas“ herojai atsisveikina

Septintoji naujametinio filmo „Eglutės“ dalis taps jau paskutiniąja – rašoma filmo kūrybinės grupės spaudos pranešime. Nuo 2010 metų statoma šventinė komedija šeimai, kuri į Lietuvą atkeliaus gruodžio 28 dieną, šiemet bus paskutinė. Kūrėjai žada, kad ji bus pati jautriausia, geriausia ir stebuklingiausia iš visų.

Filmo „Eglutės. Finalas“ herojai atsisveikina su žiūrovais. Penkios naujametinės istorijos ir vėl atgis didžiuosiuose ekranuose. Geriausi draugai Boria (Ivanas Urgantas) ir Ženia (Sergejus Svetlakovas) atsidurs ties išsiskyrimo riba, nes Ženia susiruošia grįžti į tolimąją Jakutiją. „Milenialas“ Andrejus (Danilas Vachruševas) drąsins dėdę Jurą (Dmitrijus Nagijevas) pasipiršti jo mamai. O pirmųjų „Eglučių“ herojai slidininkas Griša (Aleksandras Domogarovas) ir snieglentininkas Dima (Aleksandras Golovinas) apvers aukštyn kojomis visą miestą spręsdami savo meilės reikalus. Paprasta mergina iš Voronežo Irina (Ekaterina Agejeva) pasiryš priimti netikėtą pasiūlymą ir leisis į kelionę paskui žavų aktorių iš sostinės, o jai padės simpatiškas jaunuolis Saša – užsisuks tikras meilės trikampis. Snieguolė, pagimdžiusi mergaitę pernai, važiuos padėti vienišam, bet bjauroko būdo senukui – kas kitas, jei ne Snieguolė, turėtų pakelti nuotaiką Naujųjų sandūroje? Juk kaip sutiksi Naujus – tokie jie ir bus!

Na ir kaip visada, šias istorijas smagiai apjungia charizmatiškasis užkadrinis pasakotojas – aktorius Konstantinas Chabenskis, tapęs neatsiejama „Eglučių“ šventinės tradicijos dalimi.

„Eglutės. Finalas“ Lietuvos kino teatruose – nuo gruodžio 28 dienos.