Annos Todd bestseleris „AFTER. Kai mes susitikom“ virto kino filmu

Tik vieno mygtuko paspaudimas ir paleidžiate savo rašytą istoriją į platųjį pasaulį. Ir vieną dieną Jūsų pasakojimas gali tapti toks populiarus, kad milijonai žmonių jį atsisiųs, skaitys, bursis į fanų klubus, kalbės ir žavėsis. Taip atsitiko 24 metų amerikietei Annai Todd, kuri dar 2013 m. užsiregistravusi mobiliojoje skaitymo  programėlėje Wattpad ištisus metus kasdien  įkeldavo po naują savo kuriamos istorijos  AFTER skyrių.

Šiandien šią merginą lydi neįtikėtina sėkmė. Jos kuriamos istorijos serija AFTER tapo ne tik skaitomiausiu romanu internetinėje erdvėje, jaunoji rašytoja turi milijonus gerbėjų visame pasaulyje, išleistos knygos akimirksniu tapo bestseleriais, o balandžio 12 dieną didžiuosiuose kino ekranuose – pasaulinė filmo „AFTER. Kai mes susitikom“ premjera.

„Galiu save vadinti laimės kūdikiu. Nesitikėjau tokio dėmesio. Wattpad‘as tebuvo programėlė, į kurią rašiau, nes man patiko, o gerbėjams buvo svarbu sužinoti, kaip veiksmas vystėsi toliau. Skaitytojų komentarai kartais man pasufleruodavo, ką rašyti kitame skyriuje. Todėl drąsiai galiu sakyti, kad tai ne vien mano vienos darbas. Knygą parašiau kartu su fanų pagalba“, – pasakoja A. Todd.

Filmas „AFTER. Kai mes susitikom“  pasakoja apie vieno prestižinio koledžo studentų Tesos ir Hardino pirmąją meilę, pirmąjį prisilietimą, pirmąją aistrą, TĄ pirmąjį kartą ir…jausmą, kai viskas sudūžta į šipulius. Tesa – pareiginga koledžo pirmakursė, turinti ambicingų karjeros tikslų. Hardinas – talentingas, protingas, bet kartu ir labai sudėtingas žmogus. Maištaujanti Hardino asmenybė, jo tatuiruotas kūnas kaip magnetas traukia Tesą, ji nepajėgia atsispirti Hardino žaidimams ir polinkiui į nesibaigiančius nuotykius. Toje nuošalioje vietoje, prie ežero, Hardinas parodo Tesai jos silpnumą ir pažeidžiamumą, uždega jos aistrą ir slaptus troškimus. Prisilietimai ir užsiliepsnoję romantiški jausmai pažadina jos bręstančią asmenybę – Tessa nebesupranta, kas ji yra, ko ji nori iš gyvenimo, kokie jos tikrieji siekiai. Tačiau atsidavimas ir pasitikėjimas Hardinu vieną dieną virsta didžiule pamoka, kurios ji nepamirš visą gyvenimą.

Romantišką, aistra alsuojančią romantinę dramą  „After. Kai mes susitikom“ žiūrėkite kino teatruose  nuo balandžio 12 dienos.