Drama „Strelcovas“ – kvapą gniaužianti gyvenimo istorija

Nuo rugsėjo 25 dienos, kino teatrų ekranuose vėl išvysime žavųjį Aleksandrą Petrovą. Šį kartą charizmatiškasis aktorius atliks legendinio sportininko Eduardo Strelcovo vaidmenį.

„Šio žmogaus gyvenimo istorija ypatinga, neįtikėtina, ją verta pamatyti visiems: tikram futbolo fanui ir visai nesidominčiam šiuo sportu. Tai pasakojimas ne apie sportą, o apie optimizmą, tikėjimą savimi, beprotišką vidinę jėgą ir charizmą žmogaus, kuris sugebėjo pavergti milijoninę gerbėjų minią. Apie šį sportininką išgirdau dar vaikystėje, bet niekada negalėjau pagalvoti, kad kada nors man teks jį suvaidinti“, –  pasakoja pagrindinio vaidmens atlikėjas A. Petrovas.

Kino juosta nukels žiūrovą į 1958 metus, kuomet įsiaudrinusių sirgalių minia aikštelėje išvydusi E. Stelcovą, pamesdavo protą. Tūkstančiai iškeltų rankų, kurtinantis triukšmas, milžiniškos gerbėjų minios bei beprotiškas tikėjimas, kad tik jis gali atvesti komandą į pergalę. Eduardas – visuomet žavus, draugiškas, nestokoja aplinkinių dėmesio ne tik futbolo aikštėje, bet ir gyvenime. Kur E. Strelcovas, ten visuomet šventė, azartas, kova ir beprotiškas žaidimo spektaklis! Pripažinimas, šlovė, pinigai, didelė meilė – jis turi viską, apie ką gali svajoti jaunas žmogus, tačiau neilgam…

Pasaulio futbolo čempionatas Švedijoje. Minia sulaikiusi kvapą laukia dviejų futbolo žvaigždžių – E. Strelcovo ir garsiojo brazilo – Pele susirėmimo, tačiau abiejų komandų lyderiams nebuvo lemta susitikti. To meto politinės jėgos ima agresyviai kištis į E. Strelcovo asmeninį gyvenimą ir karjerą. Įgyti priešai suinteresuoti visiškai sužlugdyti į šlovės olimpą sėkmingai įkopusį jaunąjį futbolininką. Likus dviems dienoms iki futbolo čempionato pradžios jis apkaltinamas merginos išžaginimu, remiantis papirktais liudininkais. Vietoj šlovės, didžiosiose futbolo aikštėse, jam lemta geriausius savo metus praleisti kalėjime.