Veiksmo komedijos „Žudiko žmonos asmens sargybinis“ žvaigždė Samuelis L. Džeksonas nenorėjo tapti aktoriumi

Holivudo superžvaigždei Samueliui L. Džeksonui 72 metai, bet energijos, žavesio bei talento galėtų pavydėti kiekvienas. Įspūdinga aktoriaus filmografija, charizmatiški vaidmenys nepaliauja stebinti aktoriaus gerbėjų visame pasaulyje. Birželio 18 dieną S.L. Džeksoną išvysime kino juostos „Žudiko asmens sargybinis“ tęsinyje. Artėjant premjerai keletas įdomių faktų iš spalvingo aktoriaus gyvenimo.

Keiksmažodžiai virtę „privalumu“Vaikystėje Samuelis L. Džeksonas turėjo mikčiojimo problemų. Stengiantis įveikti problemas aktorius dažnai naudodavo keiksmažodžius. Sunku patikėti, bet keiksmažodžiai pamažu tapo jo „vizitine kortele“. Išvada: keiksmažodžiai gali atnešti šlovę!

Reikalavimai filmavimo metuVisos žvaigždės turi savų kaprizų. Samuelis L. Džeksonas visose savo filmų sutartyse reikalauja, kad pertraukose tarp filmavimų jam būtų leista žaisti golfą. „Labai mėgstu šį sportą, noriu, kad man būtų leista žaisti golfą bent du kartus per savaitę, taip galiu susikaupti vaidmeniui“, – sako aktorius.

Nenorėjo tapti aktoriumiTikra tiesa S.L. Džeksonas visiškai nesvajojo tapti aktoriumi! Savo ateitį jis kuo rimčiausiai ketino sieti su jūrų biologija. Holivudo superžvaigždė yra prasitaręs, kad aktoriniai bandymai kažkada buvo menkai apmokami, tačiau netrukus jo talentas aktorystei buvo pastebėtas, o biologija liko aktoriaus hobiu.

Mėgsta žaisti su lėlėmisAktorius mėgsta kolekcionuoti filmų veikėjų, kuriuose pats atlieka pagrindinius vaidmenis, lėlių figūras. Jo kolekcijoje puikuojasi veiksmo komedijos „Šaftas“ herojus Džonas Šaftas, „Žvaigždžių karų“ personažas Mace Windu, „Keršytojų“ Niko Fury statulėlė ir kt. Taip, visiškai teisingai, S. L. Džeksonas mėgsta žaisti su lėlėmis.

Mėgsta žiūrėti į save kino ekraneDaugelis aktorių yra prasitarę, kad nemėgsta stebėti savęs kino ekrane, tačiau S. L. Džeksonas mėgaujasi savo darbu didžiuosiuose ekranuose. Jis dažnai lankosi savo filmuose, analizuoja vaidmenis ir stebi žiūrovų reakcijas.

NarkotikaiS. L. Džeksono žmona visuomet buvo didžiausia jo kritikė, tačiau jis nepaisė jos patarimų, nes ne vienerius metus turėjo priklausomybę nuo narkotikų. Tik atsisakęs psichotropinių medžiagų jis pakilo į savo šlovės olimpą.