Neįtikėtina filmo „Įtakingiausias Amerikos gangsteris“ žvaigždės Harvey Keitel meilės istorija

Šį savaitgalį kino teatruose pasirodysiančio gangsterinio trilerio „Įtakingiausias Amerikos gangsteris“ žvaigždė Harvey Keitel prisipažino, kad likimas jam yra iškrėtęs ne vieną smagų pokštą, tačiau pažintį su savo gyvenimo meile, dabartine žmona, aktore Daphna Kastner Holivudo žvaigždė prisimena su ypatinga šypsena.

„Oskaru“ nominuotas H. Keitel teigia, kad pažintis su  kanadiečių aktore Daphna Kastner – vienas didelis nuotykis, užtrukęs nei daug, nei mažai  tik 17 metų.

„Savo būsimąją žmoną Daphną pirmą kartą pamačiau 80 – taisiais metais Romoje. Visai atsitiktinai susitikome  vakarėlyje, surengtame Roberto De Niro garbei. Mane taip sužavėjo ši puiki moteris, jog kitą vakarą vėl kartu praleidome vakarieniaudami prabangiame restorane, taip nutiko ir dar kitą vakarą, tačiau trečią vakarą, matyt, padariau klaidą pakviesdamas ją į savo viešbučio kambarį. Ji griežtai atsisakė, o tada mūsų keliai išsiskyrė,  nemačiau jos ilgus metus“, –  pasakoja H. Keitel.

Tačiau likimas, nepaliovė krėsti pokštų ir toliau, gražuolę Daphną aktorius sutiko visai atsitiktinai ir vėl Roberto De Niro vakarėlyje.

„Antrą kartą ją pamačiau lygiai po 17 metų, savo seno gero bičiulio  vakarėlyje, tokią pačią žavią moterį, kurios laikas visai nepalietė. Šį kartą pakviečiau ją vykti kartu į kino festivalį Italijoje – ji sutiko. Tada supratau, kad tai mano gyvenimo moteris ir  lėktuve, pakeliui į  Romą, jai pasipiršau. Neilgai trukus ji tapo mano žmona. Po metų mums gimė sūnus, lygiai tą pačią dieną kaip ir mano bičiulis R. De Niro“,  – teigia H. Keitel.