Kultinė komedija EGLUTĖS kino teatruose jau aštuntąjį kartą

Galime drąsiai sakyti, jog be šio filmo neprabėga didžiausios metų šventės. Gražios tradicijos turi tęstis! Kultinė komedija EGLUTĖS kino teatrų ekranuose spindės jau 8 – ąjį kartą ir žiūrovams  nuo gruodžio 17 dienos dovanos tik pačias šventiškiausias akimirkas.

Naujametinės istorijos, kurias išvysite kino ekrane – išsibarsčiusios po skirtingus miestus. Visi „Eglučių“ herojai tokie skirtingi! Kiekvienas jų kaip ir mes  „įsisukę” į šventinių rūpesčių maratoną, tačiau juos visus vienija viena labai svarbi detalė – visi jie tiki stebuklu ir moka džiaugtis net pačiais menkiausiais dalykais.

Filmo režisierius Antonas Bogdanovas neslepia, kad „tai bus senos geros „Eglutės“ ir tuo pačiu visiškai kitokios, kuriose daug šventinio šurmulio, gardaus juoko ir smagių staigmenų“. Taip pat juostoje išvysime gerai visiems pažįstamus humoro „sunkiasvorius“ Ivaną Urgantą bei Sergejų Svetlakovą.

„Kuriant „Eglutes“ visą kūrybinę komandą pagavo neįtikėtina įkvėpimo banga, kiekvienas iš mūsų stengėmės sukurti vieną didelį Naujametinį stebuklą, kurio laukiame kiekvienais metais“, –  prisipažįsta vienas iš kūrybinės komandos narių Timūras Bekmambetovas.

Taigi nuo gruodžio 17 dienos kino ekranuose stebėsime herojų nuotykius ir kartu su jais lauksime savo stebuklo, kuris netruks ateiti ir į mūsų namus!