Siaubo filmo „Bunkerio žaidimas“ režisierius: tai filmas, kuris pasiliks žiūrovų pasąmonėje

Ar kada esate žaidę vaidmenų žaidimus? Tai kažkas tokio, kai pats tampi aktorius, įsikūniji į savo personažą ir vykdai žaidimo organizatorių taisykles. Būna smagu, įdomu, nes niekada nežinai iki galo, ką yra sumanę žaidimo vedėjai. Apranga čia labai svarbi, kiekvienas žaidėjas privalo apsirengti taip, kad atitiktų bendrą žaidimo dvasią. O kas jeigu atsidurtumėte tokiame žaidime, kuriame viskas iš anksto suplanuota, kad iš jo niekada nebeišeitum? Kuriame tu tampi marionete kažkieno rankose, o tavo baimė, maniakiškiems žaidimo organizatoriams,  yra puikus būdas įgyvendinti savo kruviną planą.

Į tokį beprotišką vaidmenų žaidimą įtraukia siaubo filmas „Bunkerio žaidimas“. Filmo siužetas nukels žiūrovus į realų apleistą bunkerį, netoli Romos, apie kurio praeitį sklando šiurpios legendos. Nuotykių ištroškę vaidmenų žaidimų dalyviai trokšta „stogą raunančių“ realybės įspūdžių. Persirengę žaidėjai tampa Antrojo pasaulinio karo dalyviais ir vykdo žiauriausius eksperimentus.

Filmo režisierius Roberto Zazzara prisipažįsta  yra  ne tik puikiai susipažinęs su  vaidmenų žaidimais, bet yra ir visiškas šių žaidimų entuziastas. „Nuo tada, kai pirmą kartą žaidžiau vaidmenų žaidimus, supratau, kad jie mane labai „veža“. Atrodo sunku atskirti, kur realybė, o kur fantazija, visiškai įsitrauki, esi personažo kailyje, bet supranti, kad tai tik vaidinimas“, –  pasakoja režisierius.

Pasak filmo kūrėjo, „Bunkerio žaidimas“ toks filmas, kuriame vykstantys įvykiai smarkiai įsilieja į žaidėjų ir žiūrovų pasąmonę ir ilgai jų nepalieka. „Atrodo žaidi, linksminiesi bunkeryje, viskas vyksta pagal taisykles ir staiga, kažkas tave tikrai užrakina ir viskas ima vykti ne pagal iš anksto numatytą scenarijų. Kino juostos siužetas prikels praeities vaiduoklius, kurie iškils iš drėgnų uolėtų bunkerio sienų, nes jie trokšta keršto, už tai, kokį siaubą jie patyrė kažkada būdami gyvi“, –  teigia R. Zazzara.

Pristatydamas savo darbą, režisierius Roberto Zazzara kviečia siaubo žanro mėgėjus Lietuvoje pasimėgauti dar vienu siaubo filmu ir pasinerti į žaidimą, kuriame staiga nebėra jokių taisyklių, o vilties išgyventi lieka vis mažiau.