Smagūs šuniški nuotykiai kačių mieste naujausiame „Ponas Žirnis ir Šermanas“ kūrėjų filme „Pasiutusios letenos. Henko legenda“

Nuo rugsėjo 16 dienos kino teatruose  –  ypatingai geros nuotaikos, ilgai laukta, kupina veiksmo, juoko, nuotykių animacinė komedija visai šeimai „Pasiutusios letenos. Henko legenda“. Kruopštus kultinių animacinių filmų „Liūtas karalius“, „Ponas Žirnis ir Šermanas“ bei „Peliukas Stiuartas Litlis 2“  kūrėjų darbas – ambicingas iššūkis, kad žiūrovai kino teatruose patirtų pačias smagiausias emocijas.

Kurdami naują animacinį projektą filmo kūrėjai atviri – animacija „Pasiutusios letenos. Henko legenda“ yra klasika tapusios Melo Brukso komedijos „Liepsnojantys balnai“ adaptacija. Ne be reikalo šis filmas įvertintas, kaip viena iš geriausių šimtmečio komedijų.  „Genealu yra tai, kad maksimaliai išnaudojus šiuolaikinės animacijos galimybes, pavyko įgyvendinti savo tikslus – modernizuoti klasikinę istoriją, išryškinti naujus siužeto aspektus ir tuo pat metu sukurti tokią istoriją, kuria žavėtųsi tiek vaikai, tiek suaugusieji“, – prisipažįsta vienas filmo režisierių Robas Minkoffas.

„Pasiutusios letenos. Henko legenda“ –  didžiule energija ir pasitikėjimu savimi alsuojanti animacija, joje matyti kur kas daugiau, nei kompiuterinė grafika. Vienas didžiausių šios animacijos privalumų – gausybė skirtingų ir labai spalvotų charakterių personažų, kurių juokeliai neabejotinai privers nuoširdžiai kvatoti kino žiūrovus.  „Geras, smagus ir taiklus humoras yra tai, kas šiai animacijai suteikia charizmos“, –  pasakoja filmo režisierius R. Minkoffas.

Be abejo animacija turi ir savo pamokančią pusę, kurioje akcentuojama, kad ir pačios slapčiausios svajonės visada išsipildo tereikia tik labai norėti, pasistengti ir tikėti.

„Ši istorija yra viskas, ko tik galima norėti iš filmo, skirto šeimai. Neabejoju, kad tūkstančiai vaikų po filmo norės tapti Henku, nors jis tėra žavus šiuo“, –  teigia R. Minkoffas.

Spalvų, žavesio ir savito charakterio animacijai suteikia ir profesionali aktorių vaidyba. Mieliausias šuo pasaulyje Henkas prabils Vaido Baumilos, legendinis katinas-samurajus – Algirdo Dainavičiaus, nepailstanti katytė kovotoja – Gabrielės Malinauskaitės, kiečiausi miesto katinai -  Jeronimo Miliaus ir Mindaugo Papinigio, bei  Dainiaus Martinaičio balsais.