Skandalingoji paauglių dievaitė Bella Thorne romantinėje dramoje „Meilės žaidimai“ vaidino su savo buvusiu sužadėtiniu

Paauglių dievaitė, modelis, aktorė, dainininkė, socialinių tinklų žvaigždė, turinti daugiau nei 25 milijonus sekėjų „Instagrame“  Bella Thorne sėkmingai tęsia savo aktorės karjerą. Skandalingoji 25 metų mergina romantinėje dramoje „Meilės žaidimai“ nusifilmavo kartu su savo sužadėtiniu Benjaminu Mascolo. Tiesa, artėjant pasaulinei filmo premjerai kino teatruose, pora pranešė apie savo skyrybas.

Viena gražiausių Amerikos pramogų pasaulio žvaigždžių Bella Thorne ir Benjaminas Mascolo atšaukė šią vasarą turėjusias įvykti vestuves ir pasuko skirtingais keliais. Vasaros pradžioje Bellos „Instagram“ paskyroje  pasirodė žinutė, kurioje žvaigždė subtiliai užsiminė, kad ir vėl yra vieniša, neilgai trukus apie įvykusias skyrybas panešė ir Benjaminas.

„Linkiu šiam žmogui viso ko geriausio, myliu ir visada būsiu šalia, kai tik tau manęs reikės“, –  savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo jautria žinute B. Mascolo.

Artimi porai šaliniai pranešė, jog  pagrindinė priežastis, kodėl pora nusprendė pasukti skirtingais keliais – didžiulis užimtumas, ir dideli atstumai, mažai laiko kartu, o tai galiausiai lėmė jų išsiskyrimą.

Nors šios poros išsiskyrimas dar visai „šviežia“ naujiena pramogų pasaulyje, tačiau buvusi saldžioji porelė yra pasirengę atskirti darbą ir asmeninius santykius. „Nenorime nuvilti savo gerbėjų, kurie tiek ilgai laukė filmo „Meilės žaidimai“ premjeros. Mūsų skyrybos niekaip negali paveikti to, ką sukūrėme dirbdami bendrame projekte, esame aktoriai,  mylime tai, ką darome, o savo gerbėjams parodysime tai, ką sugebame geriausiai“,  – pasakoja B. Thorne.

Romantinėje dramoje „Meilės žaidimai“, tuo metu dar sužadėtiniai, Bella ir Benjaminas vaidina porą, kuriai lemta patirti daugybę išbandymų, kad išsaugotų savo santykius. Rojus (akt. Benjamin Mascolo), kartu su savo mergina Vivjen (akt. Bella Thorne), atvyksta į savo vaikystės namus Italijoje. Trumpos atostogos žada puikų laiką kartu su seniai matyta šeima, o Sicilijos saulė ir nuostabi gamta – romantiškus vakarus bei karštas ir aistringas judviejų naktis. Rojus žino, kad tai ta pašėlusi raudonplaukė, kurios jis laukė visą savo gyvenimą, su ja viskas ypatinga, nepamirštama ir atima protą. Tačiau netikėta Vivjen pažintis su netoli Rojaus namų gyvenančia Ana (akt. Alma Noce) sudrumsčia poros ramybę. Saldžioji porelė patenka į spąstus, iš kurių ištrūkti gali padėti tik abipusės pastangos.

Kupina aistros romantinė dramą „Meillės žaidimai“ kino teatruose nuo spalio 21 dienos.