„Kraujas“ – charakteringas, pažadinantis kraupiausius žmogaus instinktus siaubo filmas

Vasario 10 dieną – didžiuosiuose kino ekranuose siaubo trileris „Kraujas“. Režisierius Bradas Andersonas savo naujausioje kino juostoje panardina žiūrovą į neįprastą situaciją ir klausia – ką padarytum tu, kad išgelbėtum savo artimą?  Pagrindinį vaidmenį šiame filme atlieka Holivudo aktorė Michelle Monaghan.

Nebe žmogus, bet vis dar velniškai mielas, jauniausias šeimos narys Ovenas (akt. Finlay Wojtak-Hissongas), priverčia savo mamą (akt. Michelle Monaghan) išgyventi košmarą, kai nepasotinamai ima trokšti žmogaus kraujo. Filmo režisierius žiūrovams užduoda klausimus „kiek toli gali nueiti, kad išgelbėtum vaiko sielą? Ar šėtonas mažiau pavojingas, kai jo veidas atrodo kaip mielo berniuko? Ar nužudytum savo vaiką, kad išgelbėtum kitą savo vaiką?“. Apnuogindami stiprius, žmogui nepavaldžius instinktus, filmo kūrėjai sukuria charakteringą ir sukrečiantį siaubo filmą.

„Šioje istorijoje man labai svarbūs kraštutinumai. Tai drama apie berniuką, užsikrėtusį, neaiškios kilmės mirtinu virusu, kuriam nėra  jokių vaistų ir jokio gydymo. Kuriant filmą didelį dėmesį skyriau žmogaus ribų galimybėms – kiek toli gali nueiti, kad išgelbėtum savo artimą. Vaikas tampa apsėstu ir jį reikia maitinti žmogaus krauju. Tai, ką turi padaryti mama, siekdama pamaitinti savo vaiką, neabejotinai peržengia visas etikos ir moralės ribas“, – pasakoja filmo režisierius Bradas Andersonas.

Režisierius, kalbėdamas apie apsėsto vaiko vaidmenį atlikusį jaunąjį aktorių Finlay Wojtak-Hissongą prisipažįsta, kad jis puikiai susitvarkė su užduotimi. „Įsikūnyti į rolę, kurioje tampi priklausomas nuo  kraujo ir pamažu virsti bauginančiu, vis labiau kraujo trokštančiu personažu – nelengva. Didelis dėkui Michelei Monaghan, kuri visuomet buvo šalia ir padėjo jaunajam aktoriui įveikti šį iššūkį“.