„Žiedų valdovo“ režisierius Piteris Jacksonas: filmas „Kalbėk su manimi“ – geriausia, ką mačiau per pastaruosius metus

„Oskarinės“ trilogijos „Žiedų valdovas“ režisierius Piteris Džeksonas filmą „Kalbėk su manimi“ apibūdino kaip geriausią siaubo filmą per daugelį metų. „Intensyvus ir įtemptas,  negailestingai bauginantis ir trikdantis. Tai nėra tik geras filmas, tai labai, labai geras filmas“,  – pagyrų negailėjo režisierius vienam didžiausių šių metų siaubo fenomenui „Kalbėk su manimi“.

Šiurpiausiu ir geriausiu siaubo filmu prestižiniame „Sundance“ festivalyje pripažintas filmas, puikiai įvertintas ir  „Fantasia“ kino festivalyje, kur jam įteiktas Publikos apdovanojimas.

„Kalbėk su manimi“ – sugeba giliai įsmeigti adrenalino švirkštą į žiūrovų sąmonę ir per 95 minutes priverčia aiktelti, net kiečiausią siaubo  filmų faną.

„Kurdami filmus savo kanale ir debiutuodami didžiuosiuose ekranuose mes mėgstame nesumeluotą atvirumą, o tai daugeliui įdomu.  Išskirtinis australų siaubo žanras, bei kiti australiški akcentai filme  – sulaukė didelio kino  gerbėjų atgarsio bei pagyrų visame pasaulyje“, –  pastebi Danny Philippou.

Kaip ir daugelis režisūrinių debiutų šis siaubo filmas – galingas jaunų itin talentingų žmonių proveržis, kuris jau „sudrebino kinkas“ daugybei kino žiūrovų visame pasaulyje. „Visada jaučiau kūrybinį alkį, kurdamas vaizdelius „Youtube“  tyliai galvojau apie tai, kaip vieną dieną sukursiu tikrai dėmesio vertą siaubo filmą. Galiausiai, kai pradėjau kurti – viskas tiesiog išsitaškė. Niekada niekur taip savęs neišreiškiau, kaip šiame filme –  filmo idėja tiesiog išplaukė iš manęs. Nieko panašaus nebuvome darę „Youtube“,  – atvirauja režisierius M. Philippou.

Filmas toks tikroviškas, kad jautiesi, jog pats dalyvauji moderniame spiritizmo seanse, o ranka pati tiesiasi į tave, kad paliestum jos šaltus pirštus ir iš savo pasąmonės išsikviestum demonus. „Jeigu dalyvautumėte tokiame spiritizmo vakarėlyje, esame tikri, kad ir pats norėtumėte paliesti ranką – tai įtraukia. Mums svarbu, kad žiūrovas pats norėtų paliesti ranką! Juk smalsu!“, –  šmaikštauja jaunieji režisieriai.

„Šiuolaikinėje visuomenėje yra liguista manija save bauginti – žmonės lankosi siaubo kambariuose, renkasi kitas su siaubu susijusias pramogas. Kadaise buvo sakoma – neik į tamsų mišką, o štai dabar viskas kitaip, dabar svarbu „padaryti tai ir nufilmuoti“. Šiandieniniam jaunimui  reikia adrenalino! Pažadame čia jo bus su kaupu“,  –  intriguoja filmo kūrėjai.

Aukščiausiais balais kritikų bei žiūrovų įvertintas, filmas „Kalbėk su manimi“ kino teatruose nuo rugpjūčio 25 dienos.