OPERACIJA: ZODIAKAS / Chinese Zodiac

 

 

Režisierius: Jackie Chanas

Žanras: Veiksmo, nuotykių

Šalis: Kinija

Kalbos: Anglų, ispanų, mandarinų

Trukmė: 120 min.

Aktoriai: Jackie Chanas, Oliveris Plattas, Laura Weissbecker ir kiti.

Premjera: 2013.05.10

 

Aprašymas:Paskutinysis Jackie Chano veiksmo filmas vadinamas geriausiu aktoriaus filmu per pastarąjį dešimtmetį. Komiškai besikaunantis Chanas leidosi į paslaptingų trofėjų paiešką aplink pasaulį. Jackie Chano teigimu, šio filmo pasirodymo jis laukė su nekantrumu ir pats mano, jog tai paskutinysis filmas, kurį režisavo ir vaidino pats.

Kovų ir komedijų meistras „Operaciją: Zodiakas“ kūrė net keletą metų: „Norėjau padaryti jį tobulai“, – sakė aktorius. Jackie vaidinamas personažas – profesionalus vagis, slapyvardžiu „Azijos vanagas“. Už didžiulį atlyginimą vagį pasamdo senas kolekcionierius, siekiantis atgauti prarastas bronzines dvylikos zodiako ženklų galvų skulptūras. „Azijos vanagas“ sutinka padėti turtuoliui ir rizikuoja savo gyvybe, kad surinktų visame pasaulyje išslapstytas skulptūras.

Zodiako ženklų simboliai – vertingi artefaktai, kurių ieško ne tik Jackie Chano personažas. „Azijos vanagas“ nuolat susiduria su pavojingais, skulptūras saugančiais, asmenimis, nusikalstamomis grupuotėmis ar net korumpuotais vyriausybės darbuotojais.

Daugelyje filmų Jackie Chanas visas scenas atlieka pats, tačiau kartais jam skiriamas dubleris. Komikas dievagojasi, kad šiame filme dublerio jis neturėjo ir visas kovos scenas atliko pats. „Operacijoje: Zodiakas“ naudojamos technologijos primena „Kapų plėšikę Larą Kroft“, pagrindinio veikėjo žinių gausa bei atsidavimas paieškai – „Indianą Džonsą“. Šis filmas – tai naujausių kino technologijų ir tendencijų mišinys, pagardintas dar nematytais koviniais Jackie Chano veiksmais bei nepamainomu humoru.

 

Anonsas: