Metallica: Through the Never 3D

 

 

Režisierius:Nimród Antal

Žanras:Koncertas – filmas

Šalis:JAV

Kalba:Anglų

Aktoriai:Dane DeHaan („Vaizdo dienoraštis“, „Virš įstatymo“, „Linkolnas“), James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hammett, Robert Trujillo

Trukmė:92 min.

Premjera:2013.10.11

 

Aprašymas:Įspūdingas filmas-koncertаs Metallica: Through the Never“ – jau rugsėjo 27 dieną „Forum Cinemas“ kino teatruose.  Gerbėjai Lietuvoje turės unikalią galimybę roko monstrus išvysti įspūdingame 3D formate.

„Metallica“ yra viena iš nedaugelio pasaulio grupių, kurių populiarumas nė kiek nemažėja. Nuo 1981 metų rokeriai pardavė daugiau nei 100 mln. auksinių ir platininių albumų kopijų, o jų fanų skaičius socialiniame tinkle „Facebook“ viršija 32 mln. Tarp gausybės „Metallica“ pelnytų apdovanojimų – net devynios „Grammy“ statulėlės.

Filmo-koncerto kūrėjai žada pribloškiantį reginį. Kultinių rokerių pasirodymą ekrane lydės įspūdingų lazerių šou, gausybė pirotechnikos ir kitų specialiųjų efektų.  Kartai, užaugusiai su „Master of Puppets“ arba romantiškąja „Nothing Else Matters“ tai bus tikra šventė. „Tokio projekto dar niekas iki šiol nėra daręs. Esame išleidę koncertų plokštelių, bet kartu dar neteko sujungti filmo ir koncerto į vieną vietą. Bus tikrai įspūdingas reginys, kuriam paaukojome dvejus metus“, – sakė grupės „Metallica“ lyderis J. Hetfieldas

Šio 3D filmo pagrindu tapo pernai rugpjūčio 24 d. Vankuveryje įvykęs grupės koncertas. Šou vaizdai filme supinti su filmo-koncerto siužetu. Pagrindinį vaidmenį atlieka Dane‘as DeHaan‘as, matytas filmuose „Vaizdo dienoraštis. Įrašai turi galią“, „Niujorko šešėlyje“ ir „Linkolnas“.

Pagrindinis filmo herojus – Tripas, kuriam paskiriama užduotis – surasti ir pargabenti „Metallicos“ sunkvežimį. Vaikinas, atlikdamas paprastą užduotį papuola į rimtą bėdą. Kol grupė riaumoja ir drebina Amerikos arenas, Tripas iš paskutiniųjų bando padėti atlikėjams atgauti automobilį, kuriame gabenamas itin svarbus krovinys.

Žurnalo „Rolling Stones“ kritikas Peteris Traversas šį šilmą apibūdino kaip „Sprogstamąja galia perteiktą ir gerklę spaudžiančią rokenrolo anarchijos išraišką“ ir ragino skaitytojus ne suprasti filmo plotmę, o ją išgyventi.

 

 

Anonsas: