SABOTAŽAS / Sabotage

 

Režisierius:David Ayer

Scenarijaus autoriai:Skip Woods, David Ayer

Žanras:veiksmo

Šalis:JAV

Vaidina:Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Terrence Howard

Trukmė:109 min.

Premjera Lietuvoje:2014.04.25

 

Aprašymas:

Šiurkščiame trileryje „Sabotažas“ A. Schwarzeneggeris susigrums su cinišku narkotikų kartelio pasauliu

Įtemptas, brutalus ir jėgos pritvinkęs veiksmo trileris „Sabotažas“ („Sabotage“) skirtas ne pypliams.

Į didžiuosius ekranus jame vėl grįžta galingiausias visų laikų aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris.

Elitinis JAV kovos su narkotikais padalinys ištobulino savo įgūdžius iki maksimumo. Jo nariai tapo geriausiais iš geriausių. Komandos lyderis Džonas Vartonas (akt. A. Schwarzeneggeris), kuris pagarbą užsitarnavo toli gražu ne tuščiomis kalbelėmis, pasitiki savo kovotojais, o jie pasitiki vienas kitu. Grupės nariai yra tapę savotiška šeima, kol viską sujaukia viena nelemta operacija.

Būrys įvykdo sėkmingą narkotikų kartelio buveinės šturmą, tačiau šis veiksmas juos pačius padaro taikiniais. Operacijos metu dingsta 10 milijonų dolerių ir komanda atsiduria tarp įtariamųjų. Kažkas vieną po kito ima žudyti padalinio narius, o didžiausia įtampa pasiekiama kuomet įkaitais paimama Džono šeima. Viską apsunkina ir tai, kad šioje situacijoje pasitikėti nebegalima beveik niekuo.

Filmo scenarijus paremtas laisva Agatha‘os Christie apsakymo interpretacija, tad intrigos išlaikymo galima tikėtis iki pat jo pabaigos. „Sabotažas“ įtaigiai sulipdo šiurkščią ir šiuolaikišką kriminalinę dramą bei A. Schwarzeneggerio karjeros pradžios veiksmo filmų elementus.

Režisierius Davidas Ayeris, žinomas iš kriminalinio trilerio „Patruliai“ („End of Watch“), užsimojo sukurti šį tą tikrai stipraus. Smurtingas ir įniršiu alsuojantis trileris nesidangsto apsimestinėmis kaukėmis ir išlieka ciniškas iki galo. Toks, koks ir yra narkotikų kartelio pasaulis.

 

Anonsas: