STOUNHERSTO BEPROTNAMIS / Stonehearst Asylum aka Eliza Graves

 

Režisierius:Brad Anderson („Mašinistas“, „Transsiberija“)

Scenarijaus autoriai:Joe Gangemi (scenarijus), Edgar Allan Poe (oroginali istorija)

Žanras:mistinis trileris

Šalis:JAV

Vaidina:Kate Beckinsale („Viską prisiminti“, „Baltoji pūga“, „Aviatorius“, „Perl Harboras“), Jim Sturgess („Debesų žemėlapis“), Michael Caine („Apgaulės meistrai“, „Tamsos riterio sugrįžimas“, „Pradžia“), Ben Kingsley („Enderio žaidimas“, „Hugo išradimas“, „Kuždesių sala“) ir kiti.

Trukmė:112 min.

Oficialus filmo puslapis: http://www.stonehearstasylum.com/

Premjera Lietuvoje:2014.10.31

 

Aprašymas:

„Stounhersto beprotnamis“ – mistinis trileris, nutrinantis ribą tarp sveikųjų ir bepročių

„Niekas nėra tas, kas atrodo“ – sako mistinio trilerio „Stounhersto beprotnamis“ kūrėjai ir kviečia aplankyti baugiausius 19 amžiaus užkaborius. Filmas sukurtas makabriškų ir tamsių istorijų meistro Edgaro Alano Po apsakymo motyvais.

Jaunas daktaras gauna darbą privačiame beprotnamyje, kuriame taikoma pažangi gydymo sistema. Nors iš pradžių viskas atrodo tikroviška, ilgainiui riba tarp ligoninės pacientų ir gydymo personalo nusitrina, kol tampa nebeaišku, kurie yra ligoniai, o kurie sveikieji.

Režisierius Bradas Andersonas („Mašinistas“) yra pastatęs ne vieną filmą apie pasikeitusias proto būsenas ir puikiai moka vaizduoti gąsdinantį pasaulį, kurį sukuria liguista sąmonė. Šį kartą jis imasi bepročių temos, o padaryti įtikinamu šį pasakojimą padeda puikūs aktoriai. Juostoje suvaidino „Osakro“ laureatai Benas Kingsley ir Michaelas Caine‘as, o pagrindinio vaidmens nepabijojo Kate Beckinsale, nepamirštamos šypsenos britų aktorė, žinoma iš „Aviatoriaus“ ir „Perl Harboro“.

 

Anonsas: