KAUKAZO BELAISVĖ / Кавказская пленница!

 

Režisierius:Maksim Voronkov

Žanras:nuotykių komedija

Šalis:Rusija, 2014

Vaidina:Nastia Zadarožnaja („Meilė Niujorke 3“), Dmitrij Šarokois („Naujoji žemė“), Genadij Chazanov („Olimpinis kaimelis“), Ararat Kešjan („Auklės“), Semion Strugačiov („Nacionalinės žvejybos ypatumai“), Michail Tarabukin („Virtuvė Paryžiuje“) ir kiti.

Trukmė:95 min.

Premjera Lietuvoje:2014.08.29

 

Aprašymas:

„Kaukazo belaisvė“ – istorija kartojasi!

Istorija nutikusi prieš beveik penkiasdešimt metų vėl kartojasi! Filmas „Kaukazo belaisvė“ kultinius Šuriko nuotykius atgaivina dabartyje – šiuolaikiškai ir dar linksmiau. Nors viskas gerokai pasikeitė, svarbiausi dalykai išliko tie patys: meilė, draugystė, degtinė, šašlykai ir širdį veriančio grožio dainos.

Žurnalistas Šurikas atkeliauja į Kaukazą, kur ketina nufilmuoti reportažą apie vietines tradicijas. Gorsko miestelyje jį globoti imasi pats meras Georgijus Gadžijevičius Saachovas. Laikydamasis valdžios sluoksniuose sparčiai plintančios mados, miestelio vadovas ketina vesti už save gerokai jaunesnę merginą. Saachovas yra nusižiūrėjęs gražuolę Niną, kuria nuo pat pirmo susitikimo susižavėjo ir Šurikas. Meras su savo parankiniais pasinaudoja naiviu žurnalistu ir pagrobia Niną, tačiau supratęs esąs apgautas Šurikas puola gelbėti mylimos merginos.

„Kaukazo belaisvės“ kūrėjams pavyko surinkti legendinio filmo dvynius, kurie privers žiūrovus braukti ne tik juoko, bet ir nostalgijos ašaras. Akiniuotį Šuriką, tokį pat geraširdį kaip ir jo pirmtakas, tačiau apsirūpinusį gerokai sudėtingesne technika, suvaidino stulbinamai panašus aktorius Dmitrijus Šarakois. Ninos, kuri dabar ne tik sportininkė, alpinistė ir doktorantė, bet ir ekstremalių sporto šakų gerbėja, vaidmuo atiteko žaviajai „Meilė Niujorke 3“ žvaigždei Nastiai Zadarožnajai.

Pagyvenusį jaunikį, kalbantį gruzinišku akcentu, „Kaukazo belaisvėje“ įkūnijo bene geriausias Rusijos komikas Genadijus Chazanovas, o plėšikų šutvę, organizavusią nuotakos pagrobimą, ne prasčiau nei Jurijus Nikulinas, Georgijus Vicinas ir Eugenijus Morgunovas atgaivino legendinės trijulės antrininkai.

 

Anonsas: