BITĖ MAJA / Maya the Bee Movie

 

REŽISIERIAI: Alexs Stadermann, Simon Pickard

SCENARIJAUS AUTORIAI: Fin Edquist, Martin Quaden

ŽANRAS: animacinis, šeimai

ŠALIS: Australija, Vokietija

TRUKMĖ: 89 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2015.02.27

 

APRAŠYMAS:

Bitė Maja į kino ekranus ir paties įvairiausio amžiaus žiūrovų širdis pirmą kartą atskrido dar 1926-aisiais – praėjus 14 metų nuo knygos pasirodymo. Vis tik didžiausio populiarumo pasaulyje sulaukė 1975–1980 metais Japonijoje kurtas televizijos serialas „Bitė Maja“. Anime stiliumi nufilmuotus bitės ir jos draugų nuotykius pamėgo vaikai nuo Suomijos iki Pietų Afrikos, nuo Kinijos iki Ekvadoro. Serialas buvo išverstas net į 42 kalbas (Lietuvoje šį serialą buvo galima žiūrėti per lenkiškas televizijas).

Prieš pora metų Bitę Mają į televizijos ekranus parskraidino jos tėvynainiai vokiečiai, ėmęsi kurti savo serialą, kuris sėkmingai tebekuriamas ir rodomas iki šiol. Paskatinti serialo sėkmės, kūrėjai nusprendė apie bitės Majos nuotykius papasakoti ir didžiuosiuose ekranuose.

Padykusi bitutė Maja ir jos geriausi draugai Vilis (taip pat bitė) bei Flipas (žiogas) atsidurs pačiame pavojingų įvykių sūkuryje, kuomet į taikų Majos avilį ims kėsintis karingosios širšės. Negana to, draugai netyčia sužinos ir apie viduje planuojamą sąmokslą nuversti bičių karalienę.

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:

   

 

ANONSAS: