SVETIMA ŠALIS / Strangerland

 

REŽISIERIUS: Kim Farrant

VAIDINA: Nicole Kidman („Valandos“, „Mulen Ružas“), Joseph Fiennes („Heraklis“, „Įsimylėjęs Šekspyras“), Hugo Weaving („Hobitas: penkių armijų mūšis“, „Matrica“) ir kiti.

ŽANRAS: Drama

ŠALIS: Australija

TRUKMĖ: 112 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2015.07.10

 

APRAŠYMAS:

Parkerių šeima – Katerina (aktorė Nicole Kidman), Metju (akt. Joseph‘as Fiennes‘as) ir jų paaugliai vaikai Tomis bei Lilė atvyksta į atokų Australijos dykumos miestelį. Naujakuriai nerodo didelio noro bičiuliautis su kaimynais ir gyvena paprastą, ramų, tylų gyvenimą.

Tačiau jų šeimą sukrečia tragedija: miesteliui rengiantis išgyventi eilinę smėlio audrą, Parkerių atžalos paslaptingai dingsta iš namų. Sunerimę tėvai kreipiasi pagalbos į policiją. Jų bylos tyrėju paskirto pareigūno (akt. Hugo Weaving‘as) iniciatyva prie paieškų prisijungia ir vietos bendruomenė. Iš pradžių aktyviai siūlę savo pagalbą, miestelio gyventojai, veikiami paslaptingų gandų, ima vis labiau šnairuoti į naujakurių pusę. Bendruomenės atstumtaisiais tapę Katerina ir Metju iš paskutiniųjų stengiasi surasti savo vaikus, melsdamiesi, kad nebūtų per vėlu.

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:

   

 

ANONSAS: