DRAKONAS / Он – дракон

 

REŽISIERIUS: Indar Dženbudajev

PRODIUSERIS: Timur Bekmambetov

VAIDINA: Matvej  Lykov, Marija Pojezžajeva, Petr Romanov, Aliona Čechova, Stanislav Liubšyn ir kiti

ŽANRAS: fantastinė 3D drama

ŠALIS: Rusija

TRUKMĖ: 110 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2015.12.11

 

APRAŠYMAS:

Fantastiška 3D istorija „Drakonas“ atskleis meilės beribiškumą

Užburiančiai meilės galiai neįstengia atsispirti niekas. Tik ji pajėgia įveikti amžiną prakeikimą ir pabaisą atversti į žmogų. Taip yra pasakose, taip atsitinka ir tikrame gyvenime. Tačiau priimti meilės dovaną reikia didžiulės drąsos. Efektingas fantastinis 3D filmas „Drakonas“ kviečia į jausmų kovą su negailestingu likimu ir ragina nebijoti mylėti.

Gražiame, paslaptingame pasaulyje, panašiame į senąją Rusiją, paryškintą skandinaviškų ir keltų kultūros atspalvių, žmonės gyvena nuolatinėje baimėje. Siaubingas paprotys reikalauja atiduoti duoklę galingam priešui – drakonas pasiima gražiausias miesto nuotakas. Bet vieną dieną viskas pasikeičia – atsiranda karys, įveikęs pabaisą. Daugybę metų miestelėnai gyvena ramybėje, kol nelaimė nelauktai sugrįžta.

Kunigaikštytės Miros vestuvių ceremonijos metu drakonas netikėtai vėl pasirodo ir išsineša jaunąją į savo irštvą. Uolėtoje saloje įkalintoji Mira laukia jos atplaukti turinčių gelbėtojų. Šiame keistame kalėjime ji ne viena, greta gražiosios kunigaikštytės visada yra nuostabus jaunikaitis Armanas. Kas jis ir kaip čia atsidūrė Mira supranta tai tuomet, kai būna jau vėlu. Ji pamilo žmogų-drakoną.

Fantastinį meilės epą „Drakonas“ pristato šiuolaikinio Rusijos kino kūrėjų lyderiu tituluojamas Timuras Bekmambetovas. Filmas sukurtas pagal populiarų Sergejaus ir Marinos Djačenko romaną „Ritualas“. Tai vienas brangiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų, jo biudžetas siekia daugiau nei 9 milijonus eurų. Kompiuterinę filmo grafiką tobulino meistrai, prisidėję prie „Avataro“, ir „Žiedų valdovo“ sukūrimo. Įspūdingas pasakojimas užburs savo vizualumu, o labiausiai ši metaforiška istorija pakerės nors kartą patyrusius beribę meilės jėgą.

 

ANONSAS: