EKIPAŽAS / Экипаж

 

REŽISIERIUS: Nikolaj Lebedev („Legenda numeris 17“)

VAIDINA: Danila Kazlovskij, Vladimir Maškov, Agnė Grudytė, Katerina Špica, Sergejus Gazarovas ir kiti

ŽANRAS: specialiųjų  efektų veiksmo ir katastrofų filmas

ŠALIS: Rusija

FORMATAS:  2D ir 3D

TRUKMĖ: 138 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2016-04-22

 

APRAŠYMAS:

Specialiųjų efektų filmas „Ekipažas“ peržengs keleivių įtampos ir pilotų meistriškumo ribą

Prikaustantis dėmesį specialiųjų efektų ir katastrofų filmas „Ekipažas“ – vienas ambicingiausių pastarojo meto Rusijos kino projektų. Žemės drebėjimo nusiaubtame ir liepsnų apimtame oro uoste įkalintus keleivius išgelbėti gali tik bebaimė lėktuvo įgula, kurią filme įkūnijo įsimintina aktorių komanda: Danila Kazlovskis, Vladimiras Maškovas ir lietuvaitė Agnė Grudytė. Įtampa, stiprios žmogiškos emocijos ir ugnis privers žemę slysti iš po kojų tiesiogine prasme.

„Ekipažas“ pasakoja jauno ir talentingo lakūno Aleksejaus (akt. Danila Kozlovskis) istoriją. Autoritetų nepripažįstantis jaunuolis mieliau renkasi asmeninį garbės kodeksą, o ne prisitaikymą. Neįvykdęs absurdiško įsakymo jis pašalinamas iš karo aviacijos ir tik per stebuklą gauna šansą tapti antruoju keleivinio lėktuvo pilotu.

Aleksejus patenka į ypač griežto ir principingo kapitono Leonido (Vladimir Maškov) komandą, kurioje antroji pilotė – neprieinama gražuolė Aleksandra (Agnė Grudytė). Skrydžio į Aziją metu lėktuvo įgula sulaukia pagalbos šauksmo iš nedidelės vulkaninės salos ir nusprendžia leistis į sudėtingą gelbėjimo misiją. Santykiai komandos viduje įtempti, tačiau gyvybei pakibus ant plauko komanda turi susivienyti. Tik bendromis jėgomis įgula sugebės įvykdyti žygdarbį ir išgelbėti šimtus gyvybių.

Režisieriaus Nikolajaus Lebedevo („Legenda numeris 17“) „Ekipažu“ susidomėjo daugybė tarptautinių platintojų, todėl nuspręsta pateikti kelias juostos versijas. Kino teatruose filmą bus galima pasižiūrėti ir rusų, ir anglų kalbomis, kaip ir privaloma tokio lygio efektų kinui – 2D ir 3D formatais. Kino teatrai kilti liepsnojančiu pakilimo taku kvies jau šį balandį.

 

 

ANONSAS: