PABĖGĘS JAUNIKIS / Гуляй, Вася!

 

REŽISIERIUS: Romanas Karimovas („Neadekvatūs žmonės“)

VAIDINA: Efimas Petruninas („Vaiduoklis“), Liubovė Aksionova („Nakties sergėtojai“), Romanas Kurcynas („Troškulys“), Sofja Raizman („Vaiduoklis“), Borisas Dergačevas, Sergejus Abroskinas, Svetlana Stepankovskaja, Vera Panfilova ir kiti

ŽANRAS: komedija

ŠALIS: Rusija

AMŽIAUS CENZAS: N13

Trukmė: 90 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: ——–

 

APRAŠYMAS:

Komedija „Pabėgęs jaunikis“ – kaip greitai susiveikti nuotaką

Jaunatviška komedija, prasiveržianti emocijų vulkanais – meilė, pavydas ir įniršio proveržiai filme „Pabėgęs jaunikis“.

Vargšas Mitia (Efimas Petruninas) įklimpęs iki ausų: atsitiktinai pasipiršo merginai, o jos tėvas lyg to ir būtų laukęs – tuojau pat paskyrė vestuvių datą. Viskas būtų neblogai, bet Mitia… jau vedęs! Jis grįžta į savo miestą paskubomis išsiskirti. Bet Vasilisa, ar tiesiog Vasia (Liubovė Aksionova), su kuria jie seniai negyvena kartu – beširdė cinikė, todėl už skyrybas teks pakovoti. Paprasčiausias būdas procesą pagreitinti – pristatyti savo buvusiajai pirmą pasitaikiusią „nuotaką“. Ja tampa Asia (Sofja Raizman) – barmenė iš tos pačios kavinės, kurioje Mitia ką tik su Vasilisa kalbėjo. Kas žinojo, kad Asia jau turi tikrą sužadėtinį, vietinį štangų kilnotoją (Romanas Kurcynas). Pradžioje jis pernelyg audringai reaguoja į tai, kad jo sužadėtinė turi reikalų su kažkokiu tipu. Bet netrukus jis supranta Mitios bėdą ir apsiima vaidinti Asios brolį. Be to, jis tikisi užsidirbti pinigų ir išspręsti visas savo finansines problemas.

Viskas galutinai susipainioja, kai į pagalbą atskuba buvę Mitios bendraklasiai – po žmonos padu pakištasis Paša (Borisas Dergačevas) ir aferistas Garikas (Sergejus Abroskinas). Mokyklos draugai susitikę po daugelio metų ir vėl krės išdaigas, papuls į absurdiškas situacijas ir šėls negalvodami apie rytojų.

Cinikę buvusią žmoną vaidina gražioji „Nakties sergėtojų“ vampyrė Dana – Liubovė Aksionova.

Komediją ne tik įsimylėjusiems „Pabėgęs jaunikis“ – žiūrėkite kinuose jau greitai!

 

ANONSAS: