VIRTUVĖ 2. FINALAS / Кухня. Последняя битва

 

REŽISIERIAI: Antonas Fedotovas

VAIDINA: Dmitrijus Nazarovas („Virtuvė Paryžiuje“, „Šnipas“), Dmitrijus Nagijevas („Visa tiesa apie vyrus“, „Virtuvė Paryžiuje“, „Pati geriausia diena“), Olegas Tabakovas („12 kėdžių“, „D‘Artanjanas ir trys muškietininkai“, „Maskva netiki ašaromis“, „Mere Popins, viso gero!”, „Žmogus iš Kapucinų bulvaro“), Sergejus Lavyginas („Pati geriausia diena“, „Karti, karti…“, „Virtuvė Paryžiuje“), Anfisa Čiornych, Kirilas Kovbasas, Sergejus Epiševas („Virtuvė Paryžiuje“) ir kt.

ŽANRAS: komedija

ŠALIS: Rusija

Amžiaus cenzas: N13

TRUKMĖ: xx min.

PREMJERA LIETUVOJE: 2017-05-05

 

APRAŠYMAS:

Kas šiandien mūsų „Virtuvėje“?

Ištikimų hiper-populiaraus serialo „Virtuvė“ ir 2014-ųjų pilnametražio filmo „Virtuvė Paryžiuje“ gerbėjų prašymu prodiuseriai nusprendė sukurti mylimų restorano šefų nuotykių tęsinį! Šįkart jie turės būti maksimaliai išradingi ir parodyti, ką sugeba geriausio pasaulinėje šefų kovoje.

Pagrindinis filmo „Virtuvė 2. Finalas“ herojus – restorano „Victor“ virtuvės šefas Viktoras Barinovas (vaidina Dmitrijus Nazarovas) – nusprendė pagaliau baigti karjerą ir pradėti tylų, ramų gyvenimą. Tačiau prieš išeinant į pensiją, jis turi sudalyvauti pasaulinėje profesionalių virtuvės šefų kovoje Sočio mieste. Viktoro komanda jau pasiruošę vykti į Sočį, ir laukia šefo sprendimo, bet šis netikėtai sužino, kad turi suaugusį sūnų Ivaną (Kirilas Kovbasas).

Ivanas anksčiau domėjosi tik šifravimo kodais ir įsilaužimo programomis, bet apie tai pamiršta sutikęs gražuolę impulsyvią prancūzaitę Aną (Anfisa Čiornych). Abu jie skrenda į Sočį dalyvauti pasaulinėje virtuvės šefų kovoje: ji Prancūzijos komandos atstovė, o jis – Rusijos. Ivanui reikia išsiaiškinti santykius su ką tik jo gyvenime atsiradusiu tėvu, įgyti jo kulinarinės superkomandos pasitikėjimą, išsisukti nuo kalėjimo už įsilaužimą į Krašto apsaugos ministerijos portalą ir… padėti Dmitrijui Nagijevui pabėgti, nes jį nori prievarta apvesdinti.

Antrasis pilno metro „Virtuvės“ filmas įtrauks mus į komiškų ir netikėtų įvykių verpetą, besisukantį aplink visus mylimus herojus. Į didžiuosius ekranus paskutinį kartą grįžta aktorių-žvaigždžių D. Nazarovo ir D. Nagijevo duetas. Komedijoje taip pat filmavosi legendinis kino aktorius Olegas Tabakovas, kurį visi žino iš jo darbų filmuose „Septyniolika pavasario akimirkų“ (1973), „12 kėdžių“ (1976), „D‘Artanjanas ir trys muškietininkai“ (1979), „Maskva netiki ašaromis“ (1979), „Ak, vodevili, vodevili…“ (1980), „Mere Popins, viso gero!” (1983), „Žmogus iš Kapucinų bulvaro“ (1987).

Labai skanią komediją „Virtuvė 2. Finalas“ žiūrėkite kinuose nuo gegužės 5 d.

 

ANONSAS: