PRINCAS ŽAVUSIS / Charming

 

REŽISIERIUS: Rossas Venokuras

VAIDMENIS LIETUVIŠKAI DUBLIAVO: Judita Urnikytė (plėšikė Leonora), Vaidas Baumila (Princas Žavusis), Giedrė Kilčiauskienė (Pusiau-orakulė), Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė (Pelenė), Daiva Rudytė (Snieguolė), Sima Tarvydaitė (Miegančioji Gražuolė), Juozas Gaižauskas (Fėja Krikštamotė), Algirdas Dainavičius (Karalius Žavusis) ir kiti.

ŠALIS: JAV, Kanada

Cenzas: V

Žanras: animacija, komedija

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2018-10-26

 

 

APRAŠYMAS:

Naujoje „Šreko“ prodiuserio animacijoje – labiausiai pamėgti pasakų personažai

„Princas Žavusis“ – šmaikšti ir nuotaikinga animacinė komedija, kurioje trys princesės – Pelenė, Mieganti Gražuolė ir Snieguolė – sužino, kad yra įsimylėjusios TĄ PATĮ princą. Netikėta? Tai ne kas kita, kaip naujas „Šreko“ prodiuserio darbas!

Princas Žavusis nešiojasi prakeiksmą nuo pat vaikystės – visos merginos jį įsimyli iš pirmo žvilgsnio! Beviltiškai galvas pametusios damos ir jų palikti mylimieji karalystėje kelia tikrą sumaištį. Kad prakeiksmas nevirstų baisia nelaime ir nesunaikintų meilės visoje karalystėje, princas turi surasti savo tikrąją meilę iki 21-ojo gimtadienio.

Vieną dieną princas Žavusis susipažįsta su žaviąja plėšike Leonora, kuri taip pat prakeikta – jos širdis bejausmė, todėl princo kerai jos neveikia. Apsimetusi vaikinu Leonora pasiryžta lydėti princą į kupiną nuotykių ir išbandymų kelionę. Pašėlusi porelė turės praeiti nepereinamą slėnį, įveikti akmeninį monstrą, susiremti su milžinėmis bei atsilaikyti prieš nieko gero nežadančius piktosios raganos burtus. Pakeliui princui ir Leonorai bus lemta sužinoti, kas yra tikra draugystė, o galbūt… ir kas yra meilė.

Animacijoje skambančias dainas kūrė ir jas atliko pasaulio pop-muzikos princesės Demi Lovato, Avril Lavigne, Ashley Tisdale, populiari Kinijos dainininkė G.E.M. Dainas lietuviškai atliko Giedrė Kilčiauskienė, Vaidas Baumila ir Girmantė Vaitkutė.

 

ŽIŪRĖK NAMUOSE:

   

 

 

ANONSAS: