MEILĖ ANGELŲ MIESTE / Любовь в городе ангелов

 

REŽISIERIUS: Eugenijus Vicharevas

VAIDINA: Natalja Rudova, Mikaelis Aramian, Andrejus Sviridovas, Konstantinas Lavyšas ir kt.

ŽANRAS: komedija

ŠALIS: Rusija

AMŽIAUS CENZAS: N13

TRUKMĖ: 90 min.

 

PREMJERA LIETUVOJE: 2017-09-29

 

APRAŠYMAS:

Tikintiems tikra meile – romantinė komedija „Meilė angelų mieste“

Saulėtasis Los Andželas, angelų miestas, gali kiekvieną žmogų įkvėpti patikėti tikra meile… Tačiau kas yra meilė? Gal tai jausmas, kai myli žmogaus trūkumus tiek pat, kiek ir jo gerąsias savybes? Kai myli besąlygiškai  ir nesistengi jo pakeisti? Kai nebesupranti, kur baigiesi tu ir prasideda jis?

Filme „Meilė angelų mieste“ atsitiktinai susitinka du jaunuoliai, ieškantys dar vieno nuotykio. Jie netiki, kad pavyks įsimylėti ir laukia, kol kitas susimaus, kad galėtų pasakyti „ate“.

Jis pavaišina ją pačia prasčiausia mieste kava, o ji – išmeta dovanotas gėles. Antrasis bandymas ne ką geresnis: mergina pasirodo vilkinti tik apatinį trikotažą ir pareikalauja ją aprengti – ne pirkta, o iš parduotuvės vogta suknele. Nors pažintis ir nesiklosto idealiai, ji padarys viską, kad lyg magnetas įtrauktų vaikiną į nepatirtą, beprotišką ir kvapą gniaužiantį nuotykį. Jam nelieka nieko kita, kaip tik paklusti viliokės kaprizams.

Juos suvedė jūra, saulė, smėlis. Tačiau kas bus po to? Kas iš tiesų vyksta gražuolės širdyje, kurios jis net vardo nežino?

Los Andžele septyniolika milijonų angelų tiki stebuklais ir laukia, kol jų gyvenimas pasikeis. Ar pavyks dviem skirtingiems jaunuoliams pajusti tikrus jausmus vienas kitam, sužinosime kino teatruose nuo rugsėjo 29 d.

 

ANONSAS: